Menu

Tydzień Słowiański w Bibliotece pod Atlantami

Na fali sukcesu gier o Wiedźminie, słowiańska mitologia przeżywa swoisty renesans w kulturze popularnej. Poznaj prawdziwe oblicze demonów i bóstw, w które wierzyli nasi rdzenni przodkowie. Poznaj także ich codzienne życie. Biblioteka pod Atlantami zabierze nas na cały tydzień do czasów Słowian. 

Tydzień Słowiański w Bibliotece pod Atlantami

 

 

 Szczegółowy harmonogram poznaj na stronie www.atlanty.pl

foto: monter
pz/inf.prasowa

redakcja@walbrzych24.com

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu promocji Kultury

Komentarze

Rodzimowierca (11 czerwca 2022 7:34)
Mieszko I w grobie się przewraca gdy się zorientował co zrobił narzucając Polsce i Polakom obcą bliskowschodnią wiarę.
Rodzimowierca (10 czerwca 2022 21:39)
,,Na słowiańskiej góry szczycie, Pod jasną nadziei gwiazdą, Zapisuję wróżby słowa: Wróci, wróci w stare gniazdo Stare prawo, stara mowa - I natchnione Słowian życie.'' Roman Zmorski (1822 - 1867)

Dodaj komentarz

słowianie  |   biblioteka pod atlantami  |   wałbrzych  |   kultura  |   warsztaty  |   pokazy  |  

Katarzyna Duda pisze o pracy w korpo

O tajemnicach świętej Góry Ślęży Pod Atlantami

Nowoczesne szkoły zawodowe w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij