Menu

Gdzie w Wałbrzychu jest najlepszy kebab? Wasze opinie

Spytaliśmy czytelników o to, gdzie ich zdaniem jest najlepszy kebab w Wałbrzychu. Ile ludzie tyle opinii. Są też tacy, którzy twierdzą, że w naszym mieście nie ma dobrej kuchni tego typu.

Gdzie w Wałbrzychu jest najlepszy kebab? Wasze opinie

Najczęściej wymienianymi lokalami są Kebab Inn na Piaskowej Górze, Arman Kebab na Podzmczu i Zati Kebab w Rynku. Często wśród propozycji pojawia się też DonerKebab.

- Kebab Doner na Słowackiego nigdzie indziej. Zawsze świeżo i bardzo dobre polecam z czystym sumieniem – pisze Sebastian

Najlepsza jest nasza rodzina kuchnia, nie jakieś kebsy – pisze Beata

- No i każdy ma swój. Trzeba przejść popróbować w każdym i się będzie miało swój naj najlepszy smak – pisze Ewa

- Jedyny zjadliwy to Arman na Podzamczu. Reszta dno - pisze Maciej

- Zati Kebab no i pizza Lato Kebab w Rynku – pisze Kamila

Dajcie znać, gdzie waszym zdaniem jest najsmaczniej

Wszystkie komentarze znajdziecie tutaj

 

 

redakcja@walbrzych24.com
foto: pixabay

 

Komentarze

Polonista (11 czerwca 2022 9:57)
Słowo ZJADLIWY po Polsku znaczy silnie trujący a nie że nadaje się do zjedzenia.Tak wykształciuchy po 6 kladach wypaczają sens i znaczenie Polskich słów.
Yx (10 czerwca 2022 23:00)
Cytuję użytkownika: Muwafak
Jak robiłem na Piaskowej w budce koło kasyna to był kebab sam nabijałem mięso świeże z Bekpolu tosty z kebabem pycha i za 6 złotych
Tosty z kebabem to tylko Polak musiał wymyślić:)
# (10 czerwca 2022 21:57)
Cytuję użytkownika: Oka
Na Podzamczu jest stare mięso proponuje roli czasami rozwinąć ja miałem białe robaki na szczęście zawsze sprawdzam co dostaję 1 i ostatni raz tam byłem
Robaki ! myślę że przesadziłeś-aś Poniosło się trochę Zmień dilera
Ziutek (10 czerwca 2022 21:44)
Lepiej zapytajcie gdzie są najlepsze zapiekanki :)
Kuchnia polska (10 czerwca 2022 19:28)
Najlepszy kebap ? Nie wiem ale najlepszy schabowy w barze pasibrzuszek na podzamczu. Polecam #dobrebopolskie
Set (10 czerwca 2022 16:42)
Nie jadam szajsu tylko, Polska kuchnia
Tomasz (10 czerwca 2022 16:08)
Najlepsze kebaby są na Piaskowej hala Manhattan u Turka oraz na Słowackiego w Pierogarnia. Amen
Oka (10 czerwca 2022 12:56)
Na Podzamczu jest stare mięso proponuje roli czasami rozwinąć ja miałem białe robaki na szczęście zawsze sprawdzam co dostaję 1 i ostatni raz tam byłem
Kucharz Romana (10 czerwca 2022 10:18)
W Kebab Inn można zjeść tylko raz, bo smakuje. Ale każdy następny już nie.Mają b. duży wybór,ale bez wyboru: wszystko jest smakowo IDENTYCZNE.Ta sama pasta czosnkowa, która za 4 razem już mdli.
Muwafak (10 czerwca 2022 10:08)
Jak robiłem na Piaskowej w budce koło kasyna to był kebab sam nabijałem mięso świeże z Bekpolu tosty z kebabem pycha i za 6 złotych
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

kebab  |   walbrzych  |   sonda  |   mieszkancy  |   czytelnicy  |   jedzenie  |   kuchnia  |   restauracje  |   wtv  |   w24  |   informacje  |   wiadomosci  |  

Już w ten weekend premiera teledysku zespołu Paranoja

Budżetu Obywatelskiego ma nie być. Mogą być podwyżki dla urzędników...

Maturzyści zatańczyli Poloneza w wałbrzyskim Rynku (FOTO/VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij