Menu

Z przewodnikiem po Zagórzu Śląskim

Rusza kolejna edycja sobotnich wycieczek z przewodnikiem po atrakcjach Zagórza Śląskiego „Dzień dobry Gmino Walim”. Spacery odbywają się w każdą sobotę (od 11 czerwca do 27 sierpnia 2022 roku).

 

 

 

 

 

 

Z przewodnikiem po Zagórzu Śląskim

Nie zabraknie historii o powstaniu Jeziora Bystrzyckiego, nowoczesnych rozwiązaniach multimedialnych zastosowanych na najdłuższej w Polsce kładce wstęgowej oraz średniowiecznym Zamku Grodno, legend z Gór Sowich, a także ciekawostek przyrodniczych i nie tylko – zachęca Adam Hausman, wójt gminy Walim.

 

 

  • Udział jest bezpłatny (bilet na Zamek Grodno we własnym zakresie).
  • Start: plac przed Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego „Akwarium” w Zagórzu Śląskim, godz. 11.00.
  • Czas trwania około 2,5h, kontakt do przewodnika 693 771 391.

inf.prasowa
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

 

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

walim  |   zagórze śląskie  |   góry sowie  |   spacer  |   wypoczynek  |  

Uważaj w Zagórzu, bo Twoje auto wróci na lawecie

Walim: Seniorzy otrzymali Opaski Życia

History Hiking: Opuszczona ciężarówka, ukryte skarby... co skrywają...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij