Menu

Komentował męskość Biedronia. Komisja Etyki zajmie się radnym Langerem

Komisja Bezpieczeństwa, Statutowa i Etyki Rady Miejskiej Wałbrzycha zajmie się podczas posiedzenia wpisem radnego Jerzego Langera. Radny zamieścił post na facebooku, w którym czytamy "Ponoć to polski poseł. Taki polski, jak i męski". Wpis dotyczy przemówienia europosła Roberta Biedronia.

Komentował męskość Biedronia. Komisja Etyki zajmie się radnym Langerem

Radny Langer polubił też komentarz jednej z osób, która skomentowała jego wpis słowami "To  jest menszczyzna bo mężczyzną to coś nigdy nie było i nie będzie". (pisownia oryginalna). Radny mówi też o "obnoszeniu się publicznie ze swoim wynaturzeniem"

Przeczytaj też: Radny Langer komentuje męskość posła Biedronia

 

 Po nagłośnieniu wpisu radnego, skomentował on sprawę na naszym facebooku.

- A może coś na temat wystąpienia tego "patrioty" w Parlamencie Europejskim - pisze Jerzy Langer

Biedroń w Parlamencie Europejskim mówił o płocie na granicy polsko białoruskiej. Porównywał go do muru berlińskiego, który podzielił Europę.

- Uprzejmie informuję, że skierowałam je (pismo) do merytorycznej Komisji Bezpieczeństwa, Statutowej i Etyki Rady Miejskiej Wałbrzycha, która swoje posiedzenie zaplanowała w dniu 22 czerwca br. - informuje Maria Romańska, Przewodnicząca Rady Miejskiej Wałbrzycha.

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ciekawy (8 lipca 2022 10:53)
Jakiej płci jest bierdoń bo nie wiadomo skoro to homo.Może komisja etyki wie?
Jerzy Jacek Pilchowski (12 czerwca 2022 9:23)
Cytuję użytkownika: Mieszkaniec
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: adik
Taki stary a taki głupi,no cóż,członkowstwo w PiS-ie całkowicie odmóżdża
Czyli uważa pan, że wkładanie przez jakiegoś faceta tego czym robi siusiu innemu facetowi w to czym ona robi kupkę jest "męskie"?
Widzę, że się Pan na tym zna skoro w ten sposób komentuje wow
Czy oznacza to, że nie wie pan na czym polega "męskość" Biedronia i jemu podobnych?
Mieszkaniec (11 czerwca 2022 21:33)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Cytuję użytkownika: adik
Taki stary a taki głupi,no cóż,członkowstwo w PiS-ie całkowicie odmóżdża
Czyli uważa pan, że wkładanie przez jakiegoś faceta tego czym robi siusiu innemu facetowi w to czym ona robi kupkę jest "męskie"?
Widzę, że się Pan na tym zna skoro w ten sposób komentuje wow
***** PO (11 czerwca 2022 14:54)
Cytuję użytkownika: Marcin
Uważam, że wpisy Langera należy bagatelizować, a nie wdawać się w dyskusje na temat ich treści siejących nienawiścią, a także ich autora.
Wszystkim wolno pier.dolic na PIS to jest OK.A jak ktoś napisze prawdę o przeciwnikach polski to zaraz komisja etyki i .....I jeszcze jedno *****putina i *****PO
***** PO (11 czerwca 2022 14:46)
RB ma tylko polski paszport tak że jego polskość można kwestionować po tym co mówi i robi przeciw Polsce. A co do męskości to bardzo lubi śmietanę na ustach czy pośladkach swoich czy Krzysia.I jeszcze jedno *****putina i ***** PO.
xsdS (11 czerwca 2022 13:42)
demokracja IV rzeszy z PO oni mogą ale pisior NIE
scc (11 czerwca 2022 12:41)
takie coś jak biedroń co to jest co wnosi do społeczeństwa żyje nich żyje ale niech nie robi krzywdy Innym czyli Polsce I Polakom
Pytanie Retoryczne (11 czerwca 2022 10:46)
Czy komisja etyki równie gorliwie zajęła się sprawą fikcyjnych dyżurów w szpitalu?
Marcin (11 czerwca 2022 10:42)
Uważam, że wpisy Langera należy bagatelizować, a nie wdawać się w dyskusje na temat ich treści siejących nienawiścią, a także ich autora.
Hahaha (11 czerwca 2022 10:30)
Cytuję użytkownika: Wanda
Z tym langerem to każda dziewczyna chętnie by zgrzeszyła bo on jest bardzo męski, w sumue jak jego szef z Nowogrodzkiej.
Spójrz w lustro.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

langer  |   radny  |   komisja  |   walbrzych  |   urzad  |   miejski  |   biedron  |   wpis  |   fb  |   wtv  |   w24  |  

31 opon i masa śmieci zostały zebrane w okolicach Książańskiego...

History Story: Depozyt w parapecie

Młodzież nic nie robi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij