Menu

Stwórz prezent dla taty w Muzeum Porcelany

Do Dnia Ojca pozostało jeszcze trochę czasu ale już teraz można razem z pracownikami Muzeum Porcelany przygotować wyjątkowy prezent dla swojego taty. Warsztaty startują 13 czerwca i potrwają do 23 czerwca.

Stwórz prezent dla taty w Muzeum Porcelany
Od 13 do 23 czerwca 2022 r. Muzeum Porcelany w Wałbrzychu zaprasza wszystkie dzieci i młodzież na specjalną edycję kreatywnych warsztatów we wnętrzach naszego Muzeum poświęconą właśnie temu szczególnemu dniu. Pracownicy placówki pomogą Wam przygotować najbardziej wyjątkowe prezenty dla Waszych ukochanych tatków. Informacje i zapisy pod nr tel. 74 664 60 30 wew. 35.
 
 
Inspiracją do stworzenia prezentu mogą być dzieła prezentowane na wystawie czasowej "Elita śląskiej porcelany", na której podziwiać można najpiękniejsze zestawy, jakie powtały w wałbrzyskiej fabryce Hermanna Ohme. Więcej o wystawie przeczytacie TUTAJ.
 
 
 
opr.plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

benkmen (12 czerwca 2022 16:43)
Moim zdaniem to bardzo ciekawa i przyjazna inicjatywa.

Dodaj komentarz

Muzeum Porcelany  |   dzień ojca  |   warsztaty  |   dla dzieci  |  

Mnóstwo atrakcji z okazji Roku Księżnej Daisy w Wałbrzychu

Pół miliona turystów w Zamku Książ

Coraz więcej gości w Muzeum Porcelany

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij