Menu

Pękła rura 6 metrów pod ziemią. Naprawa w trybie awaryjnym

Kolejna przeszkoda na budowie Obwodnicy Europejki. Podczas prac uszkodzono rurę odprowadzającą ścieki, która biegła 6 metrów pod ziemią w rejonie ul. Chrobrego i Kolejowej. W trybie pilnym wezwano firmę, która naprawia usterkę. Nie powinno to mieć wpływu na aktualny termin zakończenia inwestycji.

Pękła rura 6 metrów pod ziemią. Naprawa w trybie awaryjnym
Jak poinformował Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, do uszkodzenia rury doszło podczas instalowania ekranów akustycznych pomiędzy ul. Chrobrego a ul. Kolejową.
 
- Trzeba było szybko dokonać uszczelnienia, abyśmy dochowali lipcowego terminu oddania obwodnicy. Pracownicy firmy ze Szczecina dokonują uszczelnienia za pomocą specjalnych rękawów żywicznych, które są przygotowywane tu na miejscu, a potem wprowadzane do tego ogromnego kanału sanitarnego pod ziemią - relacjonuje Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.
 
Jak zapewnia włodarz miasta, wszystkie firmy pracują na budowie pełną parą, by jeszcze w wakacje można było udostępnić główną trasę Obwodnicy Europejki. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami prace nieco dłużej będą toczyć się na samym węźle Reja z powodu konieczności dodatkowego zabezpieczenia Lisiej Sztolni.
 
 
 
opr.plr
foto: FB Budimex - Budowa Obwodnicy Wałbrzycha
video: FB Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hahaha (13 czerwca 2022 15:16)
Zupełnie jak w serialu Alternatywy4 Barei.
PARTIA MILOSCI - BUEHEHEHE (13 czerwca 2022 12:25)
Cytuję użytkownika: Grześ (12 czerwca 2022 18:40)
Jak widzę to pisowskie debile dalej nadają. Zarzucają dr. Szełemejowi kradzieże kasy a co robi waasz ukochany pis? Ile kasy przewalili? Miliardy i nic nie piszecie o tym, gnoje. A co do wykonawcy tej niefortunnej obwodnicy To jest partacz. A ekrany to tylko debil w centrum miasta może wymyśleć. Co one tam ochraniają, korty których już dawno nie ma?
Czytam komentarze i wciąż się dziwię, że w ludziach jest tyle zła i nienawiści względem siebie, a ponoć 20 % Polaków, to WYBORCY PARTII MIŁOSCI, KRZEWICIELE TOLERANCJI I MŁOSCI LGBT, SZACUNKU DO WSZYSTKICH. Stawiam zatem pytanie: co na to LEMPART I TUSK (chodzi mi o INSTYTUCJE PARTII, STRAJK KOBIET, a nie wyznanie) ?. Przecież PEDALY, TECZOWE TALIBY, jako głosiciele TOLERANCJI ,są powołani do niesienia dobra oraz spokoju i wpajania tych wartości ludziom. A może się mylę, co do ich posłannictwa ?. Może oni nie za bardzo znają ZALOZENIA RUCHOW LGBT, lub nie rozumieją TUSKOWYCH mądrości O MIŁOSCI I TOLERANCJI?. Wiem, że są to pytania z serii "bez odpowiedzi", ale warto nad nimi się zastanowić.
PREZYDENT TO DEBIL (13 czerwca 2022 12:17)
Cytuję użytkownika: Andrzej
Cytuję użytkownika: dfd
wyborcy PO MATURA TO BZDURA + TVN tania hodowla trwa
No tak, hodowla pisiorów jest dużo droższa - wasze socjale i plusy są kosztowne. Upodlicie się do granic, byle nie pracować i żerować na uczciwych ludziach
NO TAK, CZEKAM AZ NACHARASZ W RYJ OBRZEZANEMU WLADCY, ZA TO ZE UMARZA 90% DLUGOW CZYNSZOWYCH ALBRZYSKIEMU PELBSOWI, SWOJEMU ELEKTORATOWI, A UCZCIWI WALBRZYSZANIE MUSZA PLACIC, A CI NIEUCZCIWI, WEDLUG ROMANA, MOGA ZYC ZA DARMO TUTAJ. COZ ZA WZOR DO NASLADOWANIA. UCZICWYM MIESZKANCOM PODWYZKI WODY, SCIEKOW, SMIECI, CZYNSZOW, A TYM NIEUCZCIWYM UMORZYMY 90% DLUIGOW. CYRK
RUCH NARODOWY - A PO-JEBY JAK ZWYKLE ZDZIWIONE (13 czerwca 2022 12:12)
Cytuję użytkownika: Antychryst (12 czerwca 2022 17:56)
Zapraszam do nowo otwartego biura poselskiego beaty kempy (to ta od "tłustych włosów"). Biuro znajduje się na parafii kościoła katolickiego (tego apolitycznego utrzymywanego przez podatników) w Wałbrzychu przy ul. Topolwej ( zdjęcia na profilu kempy) Jak czarni się nie wstydzą. Po wyborach natychmiast oddział kościoła od państwa. Klerycy niech wreszcie idą do normalnej uczciwej pracy.
WALBRZYSKIE KAZANIE, MASZ NA PO-JEBA W WALBRZYCHU GLOSOWAC, ALBO WON Z KOSCIOLA!! https://www.youtube.com/watch?v=dD_PS0rzBio&t=45s
PREZYDENT TO DEBIL (13 czerwca 2022 12:07)
PRZYPOMNE, OBWODNICA MIALA BYC GOTOWA 2 LATA TEMU, A TEN p*****lI COS O ZMIESZCZENIU SIE W TERMINIE? JUZ 2 LATA PO TERMINIE JEST!! PARTIA PO-JEBOW WCISKA KIT LUDZIOM 24 GODZINY NA DOBE.
Andrzej (13 czerwca 2022 11:45)
Cytuję użytkownika: dfd
wyborcy PO MATURA TO BZDURA + TVN tania hodowla trwa
No tak, hodowla pisiorów jest dużo droższa - wasze socjale i plusy są kosztowne. Upodlicie się do granic, byle nie pracować i żerować na uczciwych ludziach
Brawo (13 czerwca 2022 10:54)
Na żywo "relacjonuje Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej" kolejna fucha się trafiła.
pati (13 czerwca 2022 8:58)
znowu ekrany,drzewa,bluszcz co jeszcze? panie prezesie czy mogę się wyrzygać??
felek (13 czerwca 2022 7:09)
ROMANIE NIE BĄDŹ RURA I NIE PĘKAJ
J***ć pis (12 czerwca 2022 23:05)
Cytuję użytkownika: Goldmann,, ,,
,,,a nic mnie tak nie cieszy,,JAK NIESZCZE RATUSZA,,I JEGO OBRZEZOWANEGO SOŁTYSA,,,
goldi jak tam kicha? Stolec zapewne luźny? Rób to na zmianę raz papa raz pupa.Nie zapomnij że jesteś najlepszy
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Śródmieście  |   obwodnica zachodnia  |   europejka  |   budowa  |  

Miesiąc z Europejką

Potrącił kobietę na pasach

Świdnica buduje mieszkania

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij