Menu

Festiwal Biegowy pod Chełmcem

Jest jeszcze trochę czasu, żeby się przygotować. Już 31 lipca zapraszamy na Festiwal Biegowy pod Chełmcem. 
 
 
Festiwal Biegowy pod Chełmcem
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczawnie-Zdroju jest pierwsza miejską instytucją,  która będzie organizatorem największej imprezy biegowej na tym terenie pod nazwa „Festiwal Biegowy pod Chełmiec ”. Start zaplanowano w "Dworzysku" w Szczawnie-Zdroju później bieg na dystancie od 5 do 16 kilometrów przez malownicze tereny górskie na górę Chełmiec i do Uzdrowiska.
 
Impreza otwarta jest dla wszystkich, organizatorzy przygotowali trasy na trzech dystansach:
- „Bieg Uzdrowiskowy” liczy około 5 km
- „Bieg Idy” liczy około 10 km”
- „Bieg Babinicza” liczy około 16 km 
 
 
 
Limit osób startujących-  400 zawodników.
Dystans biegów: 16 km/10 km/5 km i biegi dla dzieci
Termin -  31-07-2022 r. 
Start i meta  - „Dworzysko"
Link do zapisów znajdziesz - TUTAJ 
 
Organizatorem biegu jest Gmina Szczawno-Zdrój i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczawnie-Zdroju.


opr. adm
foto: walbrzych24.com
redakcja@wa
lbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Sport  |   Chełmiec  |   Świebodzice  |  

W sobotę derby - na mecz ubieramy się na czarno

Dolny Śląsk gospodarzem Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce

Gdzie jest najwyżej położona strzelnica w Polsce?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij