Menu

Rowery elektryczne w Sokołowsku

Już za niespełna dwa tygodnie (24 czerwca) w Sokołowsku otwarta zostanie wypożyczalnia rowerów elektrycznych. Rowery testował już burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński. 

 

Rowery elektryczne w Sokołowsku
Wypożyczalnie rowerów elektrycznych mają między innymi Jedlina Zdrój i Głuszyca, na mapie regionu pojawiają się jednak kolejne miejscowości, w których taki sprzęt będzie można wypożyczyć. Przyszedł czas na Sokołowsko. Już 24 czerwca otwarta zostanie wypożyczalnia rowerów na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Głównej i Unisławskiej. Rowery elektryczne testował burmistrz Mieroszowa, Andrzej Lipiński. 
 
 

adm
foto:  FB Gmina Mieroszów
redakcja@walbrzych24.com

 
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Komentarze

Tom (14 czerwca 2022 22:17)
Cytuję użytkownika: Olo
A kiedy zabłyśnie Pan Prezydent Wałbrzycha, i otworzy wypożyczalnię w naszym mieście.
Żeby wszyscy narzekali, jakie to drogie jest wypożyczenie takiego roweru?
XD (14 czerwca 2022 18:20)
Cytuję użytkownika: Olo
A kiedy zabłyśnie Pan Prezydent Wałbrzycha, i otworzy wypożyczalnię w naszym mieście.
Wypożyczalnia rowerów znajduje się w sklepie Decathlon :)
Srolo (14 czerwca 2022 15:27)
Cytuję użytkownika: Olo
A kiedy zabłyśnie Pan Prezydent Wałbrzycha, i otworzy wypożyczalnię w naszym mieście.
A pi co i dla kogo?
Olo (14 czerwca 2022 13:40)
A kiedy zabłyśnie Pan Prezydent Wałbrzycha, i otworzy wypożyczalnię w naszym mieście.

Dodaj komentarz

Zwiedzili TVN i Warszawę

Wypadek przed granicą - kierowca kompletnie pijany

Inauguracja Roku Akademickiego na Uniwersytetecie Trzeciego Wieku w...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij