Menu

Lubawka: Przewrócona cysterna i wyciek gazu

Na Podlesiu w Lubawce wywróciła się cysterna z 9600 litrami propanu. Doszło do niewielkiego wycieku. Na miejscu są już strażacy-chemicy. 

Lubawka: Przewrócona cysterna i wyciek gazu
Przewróconą cysternę trzeba będzie teraz podnieść. Nie wiadomo na razie, ile to potrwa. Nieznane są póki co także okoliczności, w których po godzinie 10:00 w środę 15 czerwca doszło do tego zdarzenia. Kierowcy nic się nie stało.
 
Droga na Podlesiu została zamknięta w obu kierunkach. Wyznaczona została także strefa bezpieczeństwa w obszarze 100 metrów. Konieczna była ewakuacja mieszkańca jednego budynku znajdującego się w tej strefie.
 
 
opr.plr
źródło/foto: ID Informacje Dolnośląskie
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Halina (16 czerwca 2022 2:01)
Pijana czy jaka

Dodaj komentarz

Lubawka  |   Kamienna Góra  |   wypadek  |   cysterna  |   112  |  

Wybuch gazu na ul. Paderewskiego

Sam się obsłużył w hotelowym barze

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij