Menu

Kiedy zakończy się budowa nowej hali Mando?

Prawdopodobnie w tym roku zakończy się budowa nowej hali produkcyjnej firmy Mando. Nowa hala powstaje na terenie dawnego WAMAGU na Piaskowej Górze.

Kiedy zakończy się budowa nowej hali Mando?

Docelowo ma w niej znaleźć pracę około 400 osób. Przedstawiciele Mando nie ujawniają zbyt dużo szczegółów. Budowa wciąż trwa.

Po powstaniu hali ma mniej pracować 150 osób w dziale R&D. O planach powstania nowej  hali mówiono już w 2021 roku.

 

 

Firma Mando działa w wałbrzyskiej Strefie Ekonomicznej od 11 lat. Zajmuje się produkcją części samochodowych. Między innymi systemów hamulcowych i układów sterowniczych, przez zawieszenia aż po systemy wspomagające.

foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Policjant (19 czerwca 2022 9:05)
Na zdjęciu ładnie auta łamią przepisy. Stoją na chodniku i nie ma przepisowego 1.5m przejścia. Mando jak zwykle.nie myśli o pracownikach i parkingu dla nich
Ktos (19 czerwca 2022 8:59)
Deholny pomysł. Już jest rozjebany asfalt na skrzyżowaniu wyszynskiego/wrocławska A co będzie jak rusza załadunki i rozładunki. Kitajce jak zwykle nie myślą tylko robią.
Xyz (18 czerwca 2022 11:33)
Kolejne miejsca pracy dla patoli i debili...

Dodaj komentarz

praca  |   mando  |   zarobki  |   hala  |   produkcyjna  |   piaskowa  |   gora  |   wyszynskiego  |   spg  |  

Gość Dnia - Marek Michalak

2 miliony gości na basenie w 10. rocznicę istnienia Aqua Zdroju

10 urodziny Aqua Zdroju w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij