Menu

Są poszukiwani listami gończymi

Kolejni poszukiwani przez wałbrzyską policję to Rafał Urbański, Tadeusz Szczepański oraz Mateusz Chojnacki. Policja prosi o pomoc w ich zatrzymaniu.  
 
Są poszukiwani listami gończymi
Wałbrzyska policja zwraca się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych lub do samych zainteresowanych o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60.
Rafał Urbański – lat 31 – poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu za niepowrócenie do zakładu karnego po wykorzystaniu przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności.Tadeusz Szczepański - lat 40 – poszukiwana przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej za kierowanie gróźb karalnych w stosunku do innej osoby.


Mateusz Chojnacki – lat 27 - poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za udział w rozboju i kradzież z włamaniem

opr. adm
foto: KMP Wałbrzch
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Diho (4 lipca 2022 23:57)
Diho jest niewinny byl pijany
Ty pajacu (20 czerwca 2022 8:35)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Moim zdaniem należy ich szukać na "Campusie" Trzeskowskiego.
Wiesz, bo sam tam bywasz.
Jacenty (19 czerwca 2022 9:15)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Moim zdaniem należy ich szukać na "Campusie" Trzeskowskiego.
A może bardziej na jakimś wiecu z udziałem Mateuszka lub Jareczka
scc (17 czerwca 2022 21:21)
a gdzie grocki ,nowak z raportu wynika że 147 członków PO siedzi w więzieniu
Jerzy Jacek Pilchowski (17 czerwca 2022 21:12)
Moim zdaniem należy ich szukać na "Campusie" Trzeskowskiego.
Policja ma 10iq (17 czerwca 2022 11:36)
Jednego Pana bardzo łatwo znaleźć na facebooku i tam postuje gdzie się znajduję. Z tego co widziałem już dawno nie ma go w polszy więc niech sobię darują to szukanie xD...
Z Ekonomią na ty. (17 czerwca 2022 10:59)
W kapitaliźmie jest zasada że wszystko ma swoją cenę.Nawet donosicielstwo.

Dodaj komentarz

Wybili szybę w samochodzie by uwolnić psa

Piesza potrącona na pasach, była pijana

Dziewięciu trafionych - policja podsumowała weekend

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij