Menu

Będą kłaść asfalt na Kolejowej i Żeromskiego.

Dawno nie zaglądaliśmy na budowę obwodnicy Wałbrzycha. Prace idą pełną parą a my czekamy na otwarcie drogi.  W najbliższym czasie drogowcy będą kłaść asfalt na ulicach Kolejowej i Żeromskiego. Będą zmiany w organizacji ruchu.
 
Będą kłaść asfalt na Kolejowej i Żeromskiego.opr. adm
foto: Budimex S.A.
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Iga (18 czerwca 2022 16:54)
Cytuję użytkownika: Piotr
Te parę kilometrów budóją dłużej niż przekop mierzeji wiślanej
Gdybyś trochę dłużej posiedział nad swoją ortografią, to byś takich błędów nie sadził!
Yebatś ich (17 czerwca 2022 23:54)
Niech żrą ten asfalt. I spierrddalaja stąd jak najszybciej
Jeży (17 czerwca 2022 17:29)
Cytuję użytkownika: Goldmann,,
,,,co za info,,,,???? REWELACJA ,, wydarzenie roku,,dziwne, że sam obrzezany tego przedstawił,,,
Goldmann a skąd wiesz ze jest obrzezany? Miales jego w tej parszywej swojej gebie. Fuifiu. Pozdrawiam obrzezanych!!!
Mosze (17 czerwca 2022 17:07)
Cytuję użytkownika: Grześ
Ja nie mogę. Te wstrętne zielone blachy w centrum. Co one mają ochraniać? byłe korty tenisowe. To już jest popierdzielone. Co za debil to zaprojektował a drugi zatwierdził?
Ekranówka koszerna
Goldmann,, (17 czerwca 2022 16:30)
,,,co za info,,,,???? REWELACJA ,, wydarzenie roku,,dziwne, że sam obrzezany tego przedstawił,,,
Piotr (17 czerwca 2022 15:52)
Te parę kilometrów budóją dłużej niż przekop mierzeji wiślanej
Eugeniusz (17 czerwca 2022 15:43)
To nie wina projektanta i wykonawcy tylko naszego prawa budowlanego bo faktycznie tych zabudowań jest przesadą
Grześ (17 czerwca 2022 15:14)
Ja nie mogę. Te wstrętne zielone blachy w centrum. Co one mają ochraniać? byłe korty tenisowe. To już jest popierdzielone. Co za debil to zaprojektował a drugi zatwierdził?

Dodaj komentarz

Obwodnica z lotu ptaka (FOTO)

Część pozwoleń już jest. Czekamy na otwarcie obwodnicy

Wysockiego będzie otwarta za dwa tygodnie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij