Menu

Gdzie dzieci chcą jechać na wakacje ?

Rada Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień-Konradów zorganizowała konkurs plastyczny dla dzieciaków z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego. Tematem prac były zbliżające się wakacje.

Gdzie dzieci chcą jechać na wakacje ?
Przed uczniami ostatni tydzień roku szkolnego i wszyscy udadzą się na zasłużony wypoczynek. RWS Biały Kamień-Konradów tuż przed wakacjami zorganizował konkurs plastyczny ''Moje wymarzone wakacje'', w którym dzieciaki z PSP nr 2, klas I-III miały zaprezentować swoje wymarzone wakacje.
 
- Patrząc na te prace, myślami przeniosłem się w góry i nad morze. Dzieci mają przepiękną wyobraźnię i przygotowały wspaniałe prace. Widzimy odpoczywających na hamaku, pływających na łodzi, w morzu, grających w siatkówkę na plaży - mówi Ryszard Nowak, przewodniczący RWS Biały Kamień-Konradów.
 
 
- Poziom artystyczny był bardzo wysoki, biorąc pod uwagę, że są to dzieci z edukacji wczesnoszkolnej. Niektóre rysunki są bardzo dojrzałe. Najbardziej cieszy to, że te rysunki są kolorowe, bo to znaczy, że dzieciaki mają szczęśliwe dzieciństwo i bardzo się z tego powodu cieszymy - mówi wiceprezydent Wałbrzycha Sylwia Bielawska.
 
 
Dla uczniów, którzy będą spędzać wakacje w Wałbrzychu, jak co roku RWS przygotował szereg atrakcji.
 
- Nasza Rada we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci przygotowuje stacjonarne wakacje w mieście i one będą przebogate. Będą wyjścia na basen, do Starej Kopalni, KFC, ale mamy też zaproszenia do Zagórza Śląskiego i to wszystko za darmo - zapowiada Ryszard Nowak.
 
 
 
W konkursie wyróżniono 25 prac, których autorzy otrzymali nagrody w postaci słodyczy, biletów na basen, zaproszeń do KFC i dyplomów. Autorzy najlepszych trzech prac dostali dodatkowo gry planszowe. Były to Gabriela Ciepielewska, Kornelia Cimaszewska i Zuzanna Frączek.
 
 
 
Dzieciaki zdradziły nam, o jakich wakacjach marzą w tym roku
 
 
plr
foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Tony (24 czerwca 2022 15:07)
Chca na basen do Swiebodzic bo w komuchowie niema
PAN (20 czerwca 2022 10:18)
Cytuję użytkownika: Skarbowy
Dzieci napewno nie "chą" jechać do starej kopalni.
Na 100%, .Zapłacą za bilet wstępu i gitara.
Skarbowy (20 czerwca 2022 9:26)
Dzieci napewno nie "chą" jechać do starej kopalni.

Dodaj komentarz

Biały Kamień  |   RWS  |   konkurs plastyczny  |   dzieci  |   wakacje  |  

Dzień Babci i Dziadka w DPS Biały Kamień

Nowa Sala Doświadczania Świata dla seniorów

Chłopaki górą! Ile dzieci urodziło się w ubiegłym roku w Wałbrzychu?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij