Menu

Zbiórka na operację dla Pauliny

Niefortunny zastrzyk w dzieciństwie sprawił, że Paulina do dziś boryka się z niepełnosprawnością. Nie pomagały liczne operacje ale pojawiła się nadzieja na nowatorski zabieg, którego koszty przekraczają możliwości świdniczanki.

Zbiórka na operację dla Pauliny

- Gdy byłam malutka, w wyniku zastrzyku, doszło u mnie do uszkodzenia nerwu kulszowego. Bardzo szybko okazało się, że będę skazana na specjalistyczną rehabilitację - pisze o swojej sytuacji Paulina.

Pierwsza operację przeszła w wieku 7 lat, kolejną dwa lata później. Pomimo zabiegów kości stopy uległy dużej deformacji. Zabieg przeprowadzony w wieku 16 lat również nie pomógł, mimo ogromnych nadziei.

- Uraz nerwu spowodował wolniejszy wzrost kończyny, która aktualnie jest krótsza o 2 cm. Chora stopa jest mniejsza od zdrowej aż o 4 rozmiary. Ogranicza mnie to mocno w codziennych czynnościach. W moim życiu nie ma miejsca na marzenia o założeniu krótkiej sukienki czy butów na wysokim obcasie… Nigdy nie pogodziłam się z tym jak wygląda moja noga - pisze Paulina.

Po ostatniej operacji Paulina mogła w minimalnym stopniu poruszać stopą ale przykurcz ścięgna Achillesa nadal nie pozwala w pełni na podniesienie stopy i utrudnia codzienne życie.

 

 

Nadzieję na odzyskanie sprawności dali niedawno specjaliści z kliniki ortopedycznej w Poznaniu. Zabeig jest jednak bardzo kosztowny, dlatego Paulina prosi o wsparcie.

- Ta zbiórka była dla mnie koniecznością. Jestem mamą i marzę o tym, aby być sprawna, nie tylko dla siebie! Chciałabym chodzić na spacery i nie wstydzić się tego jak wygląda moja noga. Tak wiele lat czekałam i nie chcę się zbyt szybko poddawać - twierdzi Paulina.

Link do zbiórki i więcej informacji o możliwym do przeprowadzenia zabiegu znajdziecie TUTAJ.

opr.plr
foto: siepomaga.pl
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

H (19 czerwca 2022 7:40)
Tych niefortunnych zastrzyków jest bardzo dużo. Pytamy ;dlaczego? I czy ktoś za to odpowiada?
Sti (18 czerwca 2022 8:12)
Niech Obajtek jej pomoże. Kasiasty jest.

Dodaj komentarz

Świdnica  |   zbiórka  |   siepomaga  |   charytatywnie  |   operacja  |  

Walczyła z rakiem - 19-letnia Julia Kuczała nie żyje

Nowoczesna strzelnica w Świdnicy

Prezydent Świdnicy z absolutorium

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij