Menu

Rozpoczął się Festiwal Twórczej Wyobraźni

Rozpoczął się Festiwal Twórczej Wyobraźni w Starej Kopalni. Tuż po rozpoczęciu z czytelnikami spotkał się Jakub Żulczyk

Rozpoczął się Festiwal Twórczej Wyobraźni

Festiwal Twórczej Wyobraźni to trzydniowe wydarzenie łączące muzykę i literaturę, wypełnione wysokiej klasy artystami, a nad całością czuwa  dyrektor artystyczny – Jacek Bończyk, aktor i piosenkarz, ambasador Wałbrzycha
 
Zagra najstarszy zespół jazzowy w Polsce - String Connection
 
Muzycznych wrażeń dostarczy także publiczności Michał Rudaś - wokalista znany w Polsce 
z programów rozrywkowych tj. Jaka to melodia, Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland. Na zakończenie odbędzie się niemal dwugodzinny koncert w wykonaniu Piotra Bukartyka i muzyków 
z grupy Ajagore. 
 
W sobotę odbędzie się spotkania autorskie z Agnieszką Szpilą – autorką książki „Łebki od szpilek” 
i ambasadorką Wałbrzycha. W niedzielę z mieszkańcami spotka się  Andrzej Stasiuk – polski prozaik i poeta.
 
Sobota, 18.06.2022 r.

godz. 12.00 - Spotkanie z Agnieszką Szpilą - Kuźnia

 
 
godz. 18.00 - Ghostman – „Dźwięki duszy” - Kuźnia

godz. 20.00 - String Connection – Jubileusz Krzesimira Dębskiego - Dziedziniec


 
Niedziela, 19.06.2022 r.

godz. 12.00 - Spotkanie z Andrzejem Stasiukiem - Kuźnia

godz. 18.00 - Michał Rudaś  - „Kolory świata” - Kuźnia

godz. 20.00 - Piotr Bukartyk & Ajagore – „Wieloryb Fiutin i inne opowiadania” - Dziedziniec
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
 
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

festiwal  |   zulczyk  |   bonczyk  |   stara  |   kopalnia  |   tworczosc  |   walbrzych  |   kreatywnej  |   pisarz  |   koncert  |   rozrywka  |  

Barbórkowa Szychta Rodzinna (FOTO / VIDEO)

Górniczy trud - czekamy na Wasze zdjecia.

Nocne Zwiedzanie edycja barbórkowa (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij