Menu

Koncert Piotra Bukartyka na zakończenie Festiwalu Twórczej Wyobraźni

Zakończył się Festiwal Twórczej Wyobraźni w wałbrzyskiej Starej Kopalni. W finałowym koncercie zagrał Piotr Bukartyk. 

Koncert Piotra Bukartyka na zakończenie Festiwalu Twórczej Wyobraźni

redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12

Komentarze

+ ! + ! (20 czerwca 2022 20:11)
Występ kabaretowy się odbył. Bukartyk wylał swoje żale. Lepiej się bawiłem podczas zapowiedzi utworów niż w trakcie piosenek. Chłop żyjący w warszawskiej bańce towarzyskiej PObłaznował w Wałbrzychu i tyle.
Kick (20 czerwca 2022 14:54)
Normalnie oczy "krwawią" jak się patrzy na wasze zdjęcia!
Piotr (20 czerwca 2022 10:30)
Redakcjo, błagamy. Zmieńcie fotografa, albo aparat. Już można kupić dobre aparaty. Wdzięczni wałbrzyszanie.
Mors (20 czerwca 2022 9:19)
Błagam ! Redakcjo zatrudnijcie fotografa skoro chcecie pisać artykuły. tego nie da się oglądać i czytać.
ja-ro-sław (20 czerwca 2022 6:51)
Cytuję użytkownika: Szczaw i Mirabelka
Tłum jak za komuny po kawę,he he
Komentarz na miarę wyborcy PiSdzielców.
Wiktor (20 czerwca 2022 6:28)
Cytuję użytkownika: Szczaw i Mirabelka
Tłum jak za komuny po kawę,he he
To nie było disco polo i może dlatego..., a swoją drogą za komuny to żadnego tłumu nigdy po kawę nie widziałem... ale może za stary jestem...(he,he)
***** *** (19 czerwca 2022 22:37)
Dziękuję wszystkim sympatykom, działaczom, radnym oraz posłom PiS, że wan nie było na tym festiwalu. Z uwagi na to nie odnotowano żadnej kradzieży oraz bójki. Festiwal był dla osób inteligentnych do których PiSuar się nie zalicza. I te piosenki pana Bukartyka to czysta posezja.
Szczaw i Mirabelka (19 czerwca 2022 22:11)
Tłum jak za komuny po kawę,he he

Dodaj komentarz

koncert  |   kultura  |   rozrywka  |   sztuka  |   Stara kopalnia  |   Festiwal Twórczej Wyobraźni  |  

Barbórkowa Szychta Rodzinna (FOTO / VIDEO)

Nocne Zwiedzanie edycja barbórkowa (FOTO)

Szychta Szkolna na rozpoczęcie Barbórki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij