Menu

Zabił syna w sklepie - sąd skazał go na dożywocie

Dożywocie - przed wrocławskim Sądem Okręgowym zapadł wyrok w sprawie Andrzeja K., który zabił swojego syna. Mężczyzna wszedł do jego sklepu i strzelił mu w tył głowy. 

 

Zabił syna w sklepie - sąd skazał go na dożywocie
Do zbrodni doszło na początku 2021 roku. Andrzej K. przyszedł do prowadzonego przez swojego syna sklepu w Jelczu - Laskowicach. Mężczyzna wyciągnął czarnoprochową broń i na oczach klientów strzelił mu w tył głowy. 37-latek zginął na miejscu a jego ojciec trafił do szpitala, bo po morderstwie próbował popełnić samobójstwo.  Powodem zabójstwa miały być sprawy finansowe, wcześniej mężczyźni wspólnie prowadzili hurtownię. 

Mężczyzna od 2019 roku groził synowi, że go zabije. W 2020 roku Prokuratura Rejonowa w Oławie w związku z groźbami karalnymi skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Andrzejowi K. 
 
 
 
Dziś (wtorek 21.06) przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu zapadł wyrok. Mężczyzna przyznał się do winy i został skazany na dożywotnie więzienie. Wyrok nie jest prawomocny. 
 
opr. adm
foto: ilustracyjne (pixabay)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Zasada Neeumanna (22 czerwca 2022 20:58)
Gdyby skazany był w platformie to uznany by zistał za niewinnego działającego w obronie koniecznej.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   zabójtswo  |   prokuratura  |   sąd  |  

Były kleryk oskarża biskupa Diecezji Świdnickiej o molestawanie

Wybili szybę w samochodzie by uwolnić psa

Piesza potrącona na pasach, była pijana

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij