Menu

Grupa Dużego Ryzyka i Najlepszy Tim zagrają w A'PROPOS

Weź udział w otwartej próbie i pomóż 10-miesięcznemu Hubertowi. W piątek 24 czerwca w klubie A'propos zagrają Grupa Dużego Ryzyka i Najlepszy Tim

Grupa Dużego Ryzyka i Najlepszy Tim zagrają w A'PROPOS

Jednym z ważniejszych punktów wieczoru będzie zbiórka na pomoc 10-miesięcznemu Hubertowi Świerzewskiemu, który zmaga się ze złośliwym nowotworem nadnerczy.

Jedyna szansa to leczenie w Hiszpanii, gdzie sama wstępna faza - badania - to koszt 28 000 euro...

- Prosimy o otwarcie serca i przy doskonałej zabawie, którą już nie raz bohaterowie wieczoru zapewnili, wsparcie malca i jego rodziców w walce o największy dar - życie. - informują organizatorzy

Link do zbiórki znjdziesz tutaj

Dane odbiorcy
Fundacja Siepomaga
Pl. Władysława Andersa 3
61-894 Poznań
Numer rachunku
66 2490 1028 3587 1000 0014 9815

IBAN: PL66249010283587100000149815

Kod BIC/SWIFT: ALBPPLPW
Tytułem
Darowizna Hubert Świerzewski 0149815

 

 

Wstęp wolny, rezerwacje stolików w klubie lub telefonicznie
 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

koncert  |   apropos  |   grupa  |   ryzyka  |   proba  |   pomoc  |   zbiorka  |  

Już wkrótce Święto Głuszycy

Plenerowe koncerty w Parku Centralnym

Koncert Piotra Bukartyka na zakończenie Festiwalu Twórczej Wyobraźni

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij