Menu

Gość Dnia - Rafał Wiernicki

- Zachęcam do zmierzenia się ze swoimi słabościami na trasie. Do biegów można zapisać się nawet w ostatniej chwili - większość uczestników podejmuje decyzję o udziale spontanicznie - mówi Rafał Wiernicki, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach, organizator 33. edycji Nocnego Ultramaratonu SUDECKA 100 (to najstarsza tego typu impreza w Polsce) oraz Nocnego Maratonu Górskiego, które w najbliższy piątek, 24 czerwca, odbędą się w Górach Wałbrzyskich i Kamiennych.

Gość Dnia - Rafał Wiernicki

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Szajgec (22 czerwca 2022 7:42)
Cytuję użytkownika: RUCH NARODOWY
NIE MACIE SZANS CIENIASY. Z RUCHEM NARODOWYM NIKT NIE WYGRAŁ.
Z waszym debilizmem nikt nie wygrał to na pewno
RUCH NARODOWY (21 czerwca 2022 20:40)
NIE MACIE SZANS CIENIASY. Z RUCHEM NARODOWYM NIKT NIE WYGRAŁ.

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   Rafał Wiernicki  |   OSiR  |   Boguszów-Gorce  |   sudecka 100  |   sport  |   bieg  |   rajd  |  

Gość Dnia - Jacek Dalibor

Gość Dnia - Roman Szełemej

Gość Dnia - prof. Robert Wiszniowski

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij