Menu

Narkotyki i nabój w mieszkaniu

Kamienna Góra: Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu narkotyki oraz nabój do pistoletu. Dodatkowo wyszło na jaw, że ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Narkotyki i nabój w mieszkaniu
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego kamiennogórskiej policji kilka dni temu uzyskali informację o narkotykach znajdujących się w mieszkaniu na terenie Kamiennej Góry. W czasie przeszukania rzeczywiście we wskazanych pomieszczeniach ujawnili substancję sypką koloru białego oraz susz koloru brunatno-zielonego. Testowanie znalezionych środków potwierdziły przypuszczenia kryminalnych. Było to ponad 40 porcji handlowych amfetaminy i prawie 75 porcji handlowych marihuany. Dodatkowo, podczas przeszukania funkcjonariusze zauważyli pocisk broni palnej kaliber 9 mm. 
 
 
Do tych przestępstw zatrzymano 29-letniego mieszkańca Kamiennej Góry. Jak się okazało, mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. 
 
 
Zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie mu 8 zarzutów. Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze na wniosek Prokuratury zastosował wobec mężczyzny 3-miesięczny areszt.
 
opr.plr
fotoL KPP w Kamiennej Górze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

VOJO UBIPARIP (29 czerwca 2022 10:03)
Cytuję użytkownika: Nie uświadomiony
Ile można dostać za jeden nabój odsiadki w polskim reżymie
Za tak "ciężkie przestępstwo" od 6 miesięcy do lat 8. § 3.
Elo320 (24 czerwca 2022 21:20)
Spektakularny sukces... 4 g białego i 7,5 zioła... Areszt to chyba za poprzednie występki dostał.
Kamil (23 czerwca 2022 20:12)
Jeżeli to zdjęcie jest zdjęciem dowodowym to proszę redaktora lub dochodzeniowca o douczenie się z zakresu broni i amunicji. Ponieważ na zdjęciu jest przedstawiony nabój od pistoletu ,,TT" czyli Tokariew. W dodatku nabój do tej broni nie jest w kalibrze 9mm tylko 7.62mm dedykowany do pistoletu Tokariew.
Kumaty (22 czerwca 2022 20:54)
Cytuję użytkownika: Nie uświadomiony
Ile można dostać za jeden nabój odsiadki w polskim reżymie
Gdy jesteś w platformie sądy nic ci nie zrobią.W przeciwnym wypadku standardowa kara do 5 lat odsiadki o czym często piszą na tym portalu za byle wykroczenie.
Rudolf Hess (22 czerwca 2022 18:38)
Cytuję użytkownika: Grzesiek
Cytuję użytkownika: Nie uświadomiony
Ile można dostać za jeden nabój odsiadki w polskim reżymie
Jesteś zwolennikiem morderstw, marginesie społeczny?
Grzesiu bujaj teke
Grzesiek (22 czerwca 2022 15:18)
Cytuję użytkownika: Nie uświadomiony
Ile można dostać za jeden nabój odsiadki w polskim reżymie
Jesteś zwolennikiem morderstw, marginesie społeczny?
Nie uświadomiony (22 czerwca 2022 14:32)
Ile można dostać za jeden nabój odsiadki w polskim reżymie

Dodaj komentarz

Kamienna Góra  |   policja  |   112  |   narkotyki  |  

Dzieciaki nagradzały 'Wzorowych Kierowców'

To nie 'CSI' - tak wygląda prawdziwe laboratorium kryminalistyczne

19-latek zdemolował drzwi. Grozi mu 5 lat więzienia.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij