Menu

Tylko teraz: bezpłatne konsultacje z ekspertem finansowym!

Wszyscy mieszkańcy Wałbrzycha przez najbliższy miesiąc – od 28 czerwca do 26 lipca – będą mieli okazję do skorzystania z darmowych indywidualnych konsultacji z niezależnym ekspertem finansowym. Spotkania będą odbywały się w każdy wtorek, w godzinach 11:00 – 15:00, w salonie sprzedaży PCG przy ul. Sienkiewicza 7.
 
Tylko teraz: bezpłatne konsultacje z ekspertem finansowym!
 
Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Wałbrzycha, w dobie dezinformacji związanej z rosnącymi stopami procentowymi kredytów, PCG daje możliwość przeanalizowania swojej sytuacji finansowej z niezależnym ekspertem finansowym. 
 
Podczas spotkania ze specjalistą ds. kredytów będzie można między innymi porozmawiać o możliwościach finansowania mieszkania w obecnych warunkach na rynku nieruchomości, poznać wszystkie kroki, formalności i zabezpieczenia związane z kredytowaniem zakupu mieszkania od dewelopera, a także skorzystać z pomocy w wyborze najkorzystniejszej oferty. 
 
 
Konsultacje są niezobowiązujące i bezpłatne, obędą się poza placówką bankową, w przyjaznej atmosferze w salonie PCG w Wałbrzychu. Mogą skorzystać z nich nie tylko osoby zainteresowane zakupem mieszkania na rynku pierwotnym, ale wszyscy chętni, którzy przyjdą na spotkanie. 
 
Niezależny ekspert finansowy będzie do dyspozycji w każdy wtorek, od 28 czerwca do 26 lipca, w godzinach od 11:00 do 15:00, przy ul. Sienkiewicza 7.

 

Komentarze

Ekonomista (23 czerwca 2022 15:20)
Robią te konsultacje żeby później skonsultowani brali kredyty w bankach z których przszli "niezależni" konsultanci żeby konsultować.Mówiąc krótko są to łowcy jeleni.

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij