Menu

Będą utrudnienia w ruchu. Al. Podwale będzie zamknięta

25 czerwca (sobota) w związku z organizacją wyścigu kolarskiego, nastąpi całkowite zamknięcie Al. Podwale od skrzyżowania z ul. Hetmańską do skrzyżowania z ul. Basztową.
 

Będą utrudnienia w ruchu. Al. Podwale będzie zamknięta

Odbędzie się Wyścig kolarski „O Złotą Spinkę Prezydenta Miasta Wałbrzycha”

Od godziny 14:00 do godziny 19:00 nastąpi czasowe zamknięcie przystanków położonych na al. Podwale oraz zmianie ulegną trasy przejazdów autobusów linii: A, C, 1, 9, 18.

Autobusy linii: A,C dojeżdżać będą z Piaskowej Góry na Podzamcze ul. Wieniawskiego do pętli położonej na wysokości ul. Blankowej od strony skrzyżowania z ul. Gagarina, wykonają nawrót i skierują się w kierunku ul. Wieniawskiego, następnie jadąc ul. Wieniawskiego skierują się w prawo w Al. Podwale i dojadą do skrzyżowania z ul. Grodzka, nawrót i dalej powrócą na trasę obsługując kolejno przystanki przy ul. Kasztelańskiej i Poselskiej.

Autobusy linii: 9,18: jadąc od ul. Fortecznej dojeżdżać będą wyłącznie do pętli autobusowej położonej na wysokości ul. Blankowej, po nawrocie skierują się w kierunku ul. Wieniawskiego wykonując podjazd do przystanku przy ul. Kasztelańskiej, z powinięciem obsługi przystanków przy ul. Hetmańskiej i Basztowej.

 

 


Autobus linii 1: z ul. Gagarina autobus skierowany zostanie wyłącznie do pętli autobusowej przy ul. Blankowej, po nawrocie skieruje się przez ul. Gagarina w kierunku Dworca Szczawienko, pomijając przystanki przy ul. Basztowej, Hetmańskiej, Kasztelańskiej, Husarskiej i Poselskiej.

Godziny odjazdów autobusów mogą ulec zmianie.

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Roman 500 000 (25 czerwca 2022 14:43)
Na rondo z nimi!!! Tam wprawdzie złotych spinek za kasę z NFZ nie ma, ale bywają złote rybki ze Szczawnika.Zwłaszcza jak deszcz pada.
klechy do pracy (23 czerwca 2022 13:23)
Cytuję użytkownika: Byku
Heniek ty debilu zamiast cieszyć się że nieliczna młodzież garnie się do sportu to ty szukasz pretekstu do narzekania. I powiedz co się stanie jak na 4 h zamką ulice przecież można djechać innymi ulicami kołku
Ciekawe czy ci procesje z ojazji bożego ciała nie przeszkadzają? Wówczas w całej Polsce są utrudnienia w ruchu. Jednak PiS to stan umysłu.
Spinka (23 czerwca 2022 10:03)
Cytuję użytkownika: Heniek
Mało wam praliżowania miasta? Na rondzie Tesco zróbcie sobie wyścig.I tak jest niemal zamknięte i wody odeszły.A złotą spinkę wsadźcie z powrotem fundatorowi tam, skąd ją wyjął.
Jak jesteś takim nie reformowanym człowiekiem to wyprowadź się do lasu i tam nie będzie korków i tym podobne,cieszyć się że dzieciaki chętnie uczestniczą w takich zawodach ,ale nie zawsze znajdzie się zgred co mu nic nie pasuje .
Byku (23 czerwca 2022 9:04)
Heniek ty debilu zamiast cieszyć się że nieliczna młodzież garnie się do sportu to ty szukasz pretekstu do narzekania. I powiedz co się stanie jak na 4 h zamką ulice przecież można djechać innymi ulicami kołku
Heniek (23 czerwca 2022 7:27)
Mało wam praliżowania miasta? Na rondzie Tesco zróbcie sobie wyścig.I tak jest niemal zamknięte i wody odeszły.A złotą spinkę wsadźcie z powrotem fundatorowi tam, skąd ją wyjął.

Dodaj komentarz

utrudniena  |   ruch  |   rowerowy  |   wyscig  |   spinka  |   walbrzych  |  

Dlaczego warto inwestować w domy modułowe?

Zmiana Organizacji ruchu na Rondzie Niepodległości

Gdzie można jeździć hulajnogą, by nie stwarzać zagrożenia?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij