Menu

Okradli i zdewastowali miejski szalet

Kamienna Góra: Nieznani sprawcy okradli dwa automat do pobierania opłat za korzystanie z publicznej toalety. Ich łupem mogło paść około 400 zł.

Okradli i zdewastowali miejski szalet

Do kradzieży i dewastacji doszło prawdopodobnie w nocy z wtorku na środę. Miejski szalet znajduje się przy ul. Broniewskiego w centrum miasta, w sąsiedztwie Starostwa Powiatowego. Złodzieje zniszczyli dwa automaty wrzutowe i zabrali ze sobą całą zawartość. Przedstawiciele miasta Kamienna Góra szacują, że w automatach mogło znajdować się w sumie około 400 zł.

- Niestety naprawa drzwi może być znacznie kosztowniejsza - czytamy na oficjalnym profilu FB miasta Kamienna Góra.

 

 

opr.plr
foto: FB Miasto Kamienna Góra
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Marek (24 czerwca 2022 10:13)
A co mnie obchodzi Kamienna-Góra! Ja chce czytac o W-chu.
Kwinto (24 czerwca 2022 9:04)
Pomylili z bankomatem?
Majki (24 czerwca 2022 8:46)
Brawo. A będzie jeszcze gorzej. Najpierw powpuszczali ponad 4 miliony "gości", a przy okazji doprowadzili ludzi do skrajnego ubóstwa. Przygotujcie się na kradzież dosłownie wszystkiego
Policja proszę działać. (24 czerwca 2022 6:59)
Cytuję użytkownika: Patryk
Co okradli jak miejskie szalety nie działają a szelemejowi należy się kula w łeb
Nawet PiSdzielecu nie potrafisz czytać, artykuł jest o Kamiennej Górze. A ty masz ciepło to co napisałeś to są groźby karalne. Bądź czujny o 6.00 rano.

Dodaj komentarz

Kamienna Góra  |   kradzież  |   szalet  |  

Narkotyki i nabój w mieszkaniu

Lubawka: Przewrócona cysterna i wyciek gazu

Tydzień złodziei - piątka zatrzymanych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij