Menu

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

- Uważam, że prawdziwe są informacje prasowe o tym, że Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze Victoria łamią sankcje unijne, USA i Wielkiej Brytanii, sprzedając koks na Białoruś, który wykorzystywany jest przez tamtejszy przemysł zbrojeniowy. Takie rzeczy robią ludzie sprytni i zachłanni - mówi Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej. - To kolejna afera rządów PiS. Prezes Wojciech Maj powinien stracić stanowisko, być może w grę wchodzi też odpowiedzialność prawna - dodaje wałbrzyski poseł PO.

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

 

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Polus (27 czerwca 2022 17:27)
Soemoniak wszędzie widzi afery to stan paranoidalny cza mu pomuc
zapamiętaj imię swoje (26 czerwca 2022 18:36)
Tomeczku, czy spaliłeś już zdjęcia z Tuły?
Columbo (24 czerwca 2022 20:54)
Siemoniak prezentuje wyjątkowo nienachalny intelekt. Można też powiedziec, że nie jest wyrafinowany intelektualnie.
analityk medyczny (24 czerwca 2022 18:25)
to ten spec od caracali, które wk****eni Norwegowie zwrócili żabojadom z żądaniem zwrotu kasy, takie genialne helikopterki, które w norwegii psuły się na potęgę, a co do upadliny, to przypominam, że sami kupują ropę i gaz od sowietów, a także pobierają opłaty tranzytowe - przesyłowe, za ropę i gaz pompowane z sowietów przez upadlinę dalej, przypominam również, że tylko eurosodomia, usa, komunistyczno-ludowa republika kanady i totalitarna australia nałożyły restrykcje na sowiety, cały pozostały świat dalej normalnie handluje z sowietami
Polak (24 czerwca 2022 11:31)
A czy ktoś wie czym siemoniak sir zasłużył dla walbrzycha i z jakom inicjatywom eyszedl a może cos tam zrobil dla Polski czego my polacy nie wiemy
Bodo (23 czerwca 2022 22:25)
Menda i tyle
Daj Pan spokoj (23 czerwca 2022 21:28)
Cytuję użytkownika: Ale jajca
Jarosław Kaczyński: Z naszego punktu widzenia Tusk nie jest najgorszym szefem, szczególnie biorąc pod uwagę jego opowieści chociażby o tym, że zakażemy rozwodów. Widocznie zakłada, że jego elektorat jest na takim samym poziomie rozgarnięcia, co on sam.
Warto przypomnieć, ogladac od 1:40 min. https://www.youtube.com/watch?v=kLrM-SOfpjk
Ale jajca (23 czerwca 2022 20:59)
Jarosław Kaczyński: Z naszego punktu widzenia Tusk nie jest najgorszym szefem, szczególnie biorąc pod uwagę jego opowieści chociażby o tym, że zakażemy rozwodów. Widocznie zakłada, że jego elektorat jest na takim samym poziomie rozgarnięcia, co on sam.
PAN (23 czerwca 2022 20:47)
To juz przechodzi ludzkie granice.Co za typ?Jedź do Unii na skargę!Jeżeli to jest nierpawda,co mu się wydaje,powinien ponieść konsekwencje.Najlepiej zlikwidować koksownię _tak jak wałbrzyskie kopalnie. Tym nieudacznikom,całkiem się porabalo w tych pustych lbach.Za sejmowe koryto sprxedaliby własną matke.!Wstyd !!Tak ,tak ,więcej takich wypowidzi,a juz wasze kopyta nie przekroczą progu sejmu.
ewfre (23 czerwca 2022 20:11)
WON z POLSKI DZIADU POwski szmatławiec z IV rzeszy i moskwy
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Gość Dnia - Katarzyna Duda

Gość Dnia - Jarosław Buzarewicz

Gość Dnia - Rafał Wiernicki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij