Menu

Chciał wyłudzić odszkodowanie na 15 tys. zł

Policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o usiłowanie wyłudzenia odszkodowania w kwocie ponad 15 tys. złotych. Grozi mu kara nawet do 8 lat więzienia.

Chciał wyłudzić odszkodowanie na 15 tys. zł

Okazało się, że mężczyzna zgłosił fikcyjną kolizję drogową, w wyniku której uszkodzony został jego samochód

Usiłował wyłudzić od firmy ubezpieczeniowej odszkodowanie w kwocie ponad 15 tys. złotych. Mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego usłyszał już zarzut usiłowania oszustwa. Za to przestępstwo grozi mu 8 lat więzienia.

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

erte (24 czerwca 2022 10:45)
Jak chciał wyłudzić to 15 tyś, jak by trzeba było wypłacić to by wycenili na 2 tyś.
Xxxxx (23 czerwca 2022 20:59)
Połowa policji z Wałbrzycha tak robi

Dodaj komentarz

policja  |   odszkdoowanie  |   112  |   997  |   pieniadze  |   wiezienie  |   areszt  |   ubezpieczenie  |  

Straciła prawie 160 tys zł, bo uwierzyła oszustowi

3-latka pod opieką pijanej babci

Udane ''łowy'' wałbrzyskiej policji - 19 zatrzymanych w 4 dni

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij