Menu

Napadł na policjanta i wyrwał mu broń. Padł strzał. Trwa obława

Zaatakował policjanta podczas próby zatrzymania, wyrwał mu broń. Podczas szamotaniny padł strzał, mężczyźnie udało się uciec. Trwają poszukiwania agresywnego 35-latka, policja zdecydowała się opublikować jego zdjęcie i prosi o pomoc w zatrzymaniu mężczyzny. 

 

Napadł na policjanta i wyrwał mu broń. Padł strzał. Trwa obława
W czwartek około południa w jednym z budynków w gminie Nowogrodziec policjanci  chcieli zatrzymać mężczyznę, który ma do odbycia karę więzienia (za włamania i kradzieże). Podczas próby zatrzymania, mężczyzna zaatakował policjantów. Był agresywny, kopał i uderzał mundurowych, zachowywał się irracjonalnie i nie  reagował na polecenia wydawane przez funkcjonariuszy.

- Doszło do szarpaniny, podczas której wyrwana została na chwilę broń służbowa i padł jeden strzał. Nikomu nic się nie stało. Następnie mężczyzna oddalił się z miejsca interwencji i jest obecnie poszukiwany przez mundurowych. - mówi asp. szt. Anna Kublik-Rościszewska z bolesławieckiej policji. 
 
Trwają poszukiwania mężczyzny.  Policja zdecydowała się opublikować zdjęcie 35-latka i prosi o pomoc w jego zatrzymaniu. 
 
 
Osoby znające aktualne miejsce pobytu lub posiadające jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w zatrzymaniu mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Bolesławcu tel. 47 8733 200 lub 201.
 
Przypomnijmy, że każdej osobie, która pomaga ukrywać się przestępcy grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

opr. adm
foto: Policja Bolesławiec
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Fliper (27 czerwca 2022 23:59)
Cytuję użytkownika: Patryk
Szkoda że nie odstrzelił psa
Oglądaj się za siebie.
Patryk (25 czerwca 2022 14:58)
Szkoda że nie odstrzelił psa
kl (25 czerwca 2022 1:15)
Uciekł z bronią? To nie żarty ?
Beata Sz (25 czerwca 2022 1:05)
Rozumiem ale nie popieram

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Bolesławie  |   napad na policjanta  |  

1 mln złotych za wskazanie osoby, która zanieczyściła Odrę

Agresywny pasażer, który pobił kierowcę zatrzymany przez policję

Zniszczył koparką barak i rozdzielnię prądu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij