Menu

Świdniccy prymusi nagrodzeni

Najlepsi świdniccy absolwenci kończący naukę w szkołach podstawowych odebrali z rąk Prezydent Miasta Świdnicy, Beaty Moskal-Słaniewskiej – nagrody oraz pamiątkowe statuetki i dyplomy z tytułem Primus Inter Pares.    

Świdniccy prymusi nagrodzeni
Nagrody o wartości 800 zł uczniowie wybierali sobie sami. Karty podarunkowe, sprzęt elektroniczny, wydawnictwa encyklopedyczne – takie między innymi prezenty otrzymali najlepsi z najlepszych.
 
Tytuły Primus Inter Pares przyznane zostały dziesięciu absolwentom, którzy mogą pochwalić się średnią ocen od 5,42 do 6,00 i wzorową oceną z zachowania. 
 
Nagrodzeni zostali:
 
Wojciech Bętkowski Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki, średnia ocen - 5,94
 
Lena Gączkowska - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków, średnia ocen- 5,83
 
Hanna Kała - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza, średnia ocen - 6,00
 
Daria Piechurska - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego, średnia ocen - 5,50
 
 
Marcelina Wójcik - Szkoła Podstawowa nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, średnia ocen - 5,80
 
Łukasz Kasprzak - Szkoła Podstawowa nr 105 im. Polskich Podróżników i Odkrywców, średnia ocen - 5,79
 
Oliwia Bilińska - Szkoła Podstawowa nr 315 im. Jana Pawła II, średnia ocen - 5,81
Alicja Leszko - Społeczna Szkoła Podstawowa, średnia ocen - 5,61
 
Amelia Jagiełło - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Świdnickiego Stowarzyszenia Oświatowego „Bliżej Dziecka”, średnia ocen – 5,42
 
Łukasz Pfanhauser - Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa „Caritas” Diecezji Świdnickiej im. ks. prałata Dionizego Barana w Świdnicy, średnia ocen – 5,50
 
 
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

swidnica  |   prymusi  |   uczniowie  |   nagrody  |  

Prawie 7 mln. zł. na nowe single tracki

Policjanci znaleźli poszukiwanego i to uratowało mu życie

Gabrysia po przeszczepie wątroby. Potrzebna pomoc

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij