Menu

Nowoczesna strzelnica w Świdnicy

Strzelectwo, zarówno rekreacyjne, jak i sportowe zyskuje coraz większą popularność. Przybywa także miejsc, gdzie pod okiem profesjonalnej kadry instruktorów i w bezpiecznych warunkach można doskonalić umiejętności posługiwania się bronią palną. Jednym z takich miejsc jest nowoczesna Strzelnica Sportowa przy Muzeum Broni i Militariów w Świdnicy.

Nowoczesna strzelnica w Świdnicy
Artykuł sponsorowany
 
Jak twierdzą instruktorzy strzelectwa, już od 10 lat można zauważyć stały wzrost zainteresowania tym sportem i powstaje coraz więcej klubów oraz profesjonalnych obiektów. Strzelnica Sportowa w Świdnicy powstała trzy lata temu. To nowoczesny obiekt wyposażony w monitoring, wentylację i spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Jest to strzelnica zamknięta, więc funkcjonuje przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. W obiekcie jest także sala konferencyjna do przeprowadzania szkoleń teoretycznych, a także magazyny na akcesoria strzeleckie i samą broń.
 
 
Do dyspozycji strzelców jest 5 torów o długości 25 metrów, wyposażonych w automatyczne systemy podawania tarcz. Można przyjść ze swoją bronią lub skorzystać z bogatego arsenału na miejscu w tym kilkanaście modeli pistoletów, kilka karabinów i strzelb.
 
 
Przy strzelnicy działa także Klub Sportów Obronnych Świdnica, którego członkowie mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek, brać udział w profesjonalnej rywalizacji sportowej, a także mają możliwość ubiegania się o pozwolenie na broń.
 
 
- Są kursy przygotowawcze, podczas których kandydaci są prowadzeni od początku do końca, czyli do uzyskania pozwolenia na broń. Ponadto organizujemy różnego rodzaju imprezy i wydarzenia, również charytatywne, wspieramy weteranów. Treningi na naszym obiekcie organizuje także służba więzienna - wymienia Michał Komaszyło z Klubu Sportów Obronnych Świdnica.
 
 
Strzelnica mieści się przy ul. Łącznej 4 w Świdnicy. Aby z niej skorzystać, należy wcześniej umówić się z instruktorem pod nr tel. 509 378 444. Więcej informacji o obiekcie znajdziecie na stronie strzelam.pl
 
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

takbyło (27 czerwca 2022 11:19)
W 2001 roku ówczesny papież Jan Paweł II podłożył ładunki wybuchowe w World Trade Center w Nowym Jorku. Materiały wybuchowe zostały odkryte i zdetonowane, powodując zniszczenie Bliźniaczych Wież. Motywy podłożenia materiałów wybuchowych przez papieża nie są znane, ale spekuluje się, że mógł on chcieć wywołać chaos na świecie, aby przyspieszyć powrót Jezusa Chrystusa.

Dodaj komentarz

Świdnica  |   strzelnica  |   strzelectwo  |  

Były kleryk oskarża biskupa Diecezji Świdnickiej o molestawanie

Upał najlepiej spędzić nad wodą.

Odbudowa altany w Parku Młodzieżowym

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij