Menu

Gość Dnia - Katarzyna Duda

- Ludzie wolą dojeżdżać 1,5 godziny w jedną stronę do pracy w Amazonie na Bielanach Wrocławskich niż pracować w zakładach Strefy ekonomicznej w Wałbrzychu - mówi pisarka Katarzyna Duda, specjalistka ds. polityki społecznej i rynku pracy, która w swojej najnowszej książce "Korpo" pokazuje pracę w zagranicznych korporacjach w Polsce.  - Wałbrzyszanie wolą pracować poza Strefą z powodu niskich płac i warunków pracy w wałbrzyskich zakładach WSSE. Czują też dużą presję przełożonych, a pracodawcy mają gorszą, niż Amazon, renomę - dodaje autorka, która w książce porusza sporo wałbrzyskich wątków.

Gość Dnia - Katarzyna Duda

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Anna (9 lipca 2022 9:13)
Cytuję użytkownika: Sti
Czy ta pani eksponuje swój niezbyt smaczny biust w celu zwiększenia sprzedaży książki? Ksiązka pewnie słabo się sprzedaje że musi czymś przyciągnąć uwagę czytelnika. Chciałem ją kupić a nawet wybrać się na spotkanie z nią, ale jak zobaczyłem na fb jej zdjęcie w tle i to eksponowanie cycków to mi się odechciało.
Eksponuje biust???? Gdzie, kiedy? Człowieku, są kobiety które mają większe piersi- to takie trudne do zrozumienia? Zapewne jesteś ideałem i estetą i dlatego musisz wpisać swój komentarz w tym temacie. Może jak nasz nadmiar czasu na takie komentarze to spróbuj pomagać w hospicjum, schronisku dla zwierząt albo komuś z otoczenia a nie piszesz głupoty
DW (29 czerwca 2022 0:11)
DB czyli dolina bidy,maja racje ze spie..aja ....
Sti (28 czerwca 2022 20:27)
Czy ta pani eksponuje swój niezbyt smaczny biust w celu zwiększenia sprzedaży książki? Ksiązka pewnie słabo się sprzedaje że musi czymś przyciągnąć uwagę czytelnika. Chciałem ją kupić a nawet wybrać się na spotkanie z nią, ale jak zobaczyłem na fb jej zdjęcie w tle i to eksponowanie cycków to mi się odechciało.
wódz grzmiace gacie (28 czerwca 2022 20:03)
Co tą panią specjalistkę może interesowac kto chce gdzie pracować? Nad polakami zawsze górować będzie biurokracja specjalistów i rzeczników- to się nigdy nie skończy

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   Katarzyna Duda  |   rynek pracy  |   pracownicy  |  

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Gość Dnia - Michał Broda

Gość Dnia - Patryk Wild

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij