Menu

Odzyskali skradzione auto o wartości ponad 360 tys zł

Odzyskano warty ponad 360 tysięcy złotych samochód. Lubańscy i wałbrzyscy policjanci szukają złodziei.

Odzyskali skradzione auto o wartości ponad 360 tys zł

Pojazd został przetransportowany do naszego kraju z Pragi. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą.

Pojazd został znaleziony na parkingu sklepowym w Lubaniu. Samochód o wartości ponad 360 tysięcy złotych został skradziony z terenu Czech dwa dni temu. Policjanci poprzez Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji powiadomili stronę czeską  o odzyskaniu pojazdu i po wykonaniu niezbędnych czynności Mercedes-Benz GLE 400 został wydany właścicielowi.

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Adbul (13 listopada 2022 11:32)
Cytuję użytkownika: Twoje imię *
To na zdjęciu nie jest tyle warte.
Polski salon 2022 450tys
Twoje imię * (30 czerwca 2022 18:31)
To na zdjęciu nie jest tyle warte.

Dodaj komentarz

policja  |   poszukiwani  |   walbrzych  |   luban  |   czechy  |   mercedes  |  

140 km/h przez miasto ponad 125 przez przejście dla pieszych

Włączono lampki na choince, a prezydent rozdawał cukierki (FOTO)

Ugodziła swoją 14-letnią córkę nożem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij