Menu

Poszukiwani listami gończymi

Na celowniku policjantów z Komisariatu Policji w Głuszycy są kolejne dwie osoby, które próbują uniknąć kary za popełnione wcześniej czyny zabronione przez prawo. Mirosław Janowski i Marcin Dzień to przestępcy poszukiwani listami gończymi wydanymi przez sąd.

Poszukiwani listami gończymi
Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych, lub też do samych osób zainteresowanych o bezpośredni kontakt z Komisariatem Policji w Głuszycy pod numerem telefonu 47 87 575 00 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 513 60.
 
Mirosław Janowski - lat 54 poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Lubinie za przestępstwo niealimentacji
 
 
 
Marcin Dzień - lat 38 poszukiwany przez Sąd Okręgowy w Świdnicy za przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia
 
opr.plr
źródło/foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Stefan (4 lipca 2022 23:54)
Cytuję użytkownika: Yako
Znowu jakieś h..e. Jak policja nie potrafi to chyba chłopaki z miasta się skrzykną i przynajmniej tego gówniarza za kosę chycimy... Gdyby Faja żył to już by na cmentku im miejscówę wróżył a ludziom byłoby spokojniej żyć.
Zjedz kupe
Yako (30 czerwca 2022 11:07)
Znowu jakieś h..e. Jak policja nie potrafi to chyba chłopaki z miasta się skrzykną i przynajmniej tego gówniarza za kosę chycimy... Gdyby Faja żył to już by na cmentku im miejscówę wróżył a ludziom byłoby spokojniej żyć.

Dodaj komentarz

Głuszyca  |   policja  |   112  |   poszukiwani  |  

Nożownik w areszcie

Zaginął 34-letni Aleksander Wolf

Strzały na Pl. Grunwaldzkimi - wódka, tasak i agresja...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij