Menu

Co sądzisz o Filharmonii Sudeckiej?

Dyrekcja Filharmonii Sudeckiej chciałaby poznać opinie wałbrzyszan i mieszkańców regionu, by w przyszłości przygotować repertuar pod gusta melomanów i zachęcić więcej osób do regularnego odwiedzania instytucji.

Co sądzisz o Filharmonii Sudeckiej?

Ankieta składa się z czterech pytań. Dwa z nich są otwarte i można w nich wyrazić swoje oczekiwania względem repertuaru oraz zasugerować, co powinno się zmienić, by widzowie częściej uczestniczyli w koncertach. Wypełnienie ankiety nie powinno zająć wiele czasu chyba, że ktoś zechce bardzo obszernie opisać swoje oczekiwania i spostrzeżenia. Ankieta będzie aktywna do końca lipca.

ANKIETĘ ZNAJDZIECIE TUTAJ - klik

 

 

Przypominamy, że po wakacjach stery w Filharmonii Sudeckiej im. J. Wiłkomirskiego przejmie Agnieszka Franków–Żelazny - jedna z najbardziej uznanych dyrygentek chóralnych w Polsce i Europie, profesor sztuk muzycznych, i pedagog. W swoim dorobku posiada 22 nagrane płyty oraz ponad 70 nagród indywidualnych i zespołowych.

plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

żul (4 lipca 2022 13:56)
Gala operowa w Brzegu Dolnym, proszę bardzo, gramy! Wałbrzych natomiast mamy tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę. Poza tym chciałbym zobaczyć i usłyszeć orkiestrę symfoniczną Filharmonii Sudeckiej a nie jakieś granie pod tytułem 'impreza zewnętrzna'.
Krzysztof (3 lipca 2022 11:50)
Dawniej chodziłem do Filharmonii bo repertuar był dla wszystkich a przez ostatnie lata w mojej ocenie repertuar był okresie bardzo ciężki
Kosa (3 lipca 2022 7:40)
Cytuję użytkownika: pan szczesliwy
o filharmonii nie mam zdania, bo mi slon nadepnal w dziecinstwie na ucho, ale o Laganowskiej opinie mam bardzo niepochlebna. Kilka glebszych i cala kultura ulatuje...... wtajemniczeni wiedza o co c`mon ;)
No cóż; wśród Wałbrzyszan,są też tacy ;nisko poziomowcy,jak ten ;pan szczęśliwy; wstyd,ale i to wytrzymamy.
pan szczesliwy (2 lipca 2022 19:34)
o filharmonii nie mam zdania, bo mi slon nadepnal w dziecinstwie na ucho, ale o Laganowskiej opinie mam bardzo niepochlebna. Kilka glebszych i cala kultura ulatuje...... wtajemniczeni wiedza o co c`mon ;)

Dodaj komentarz

kultura  |   muzyka  |   filharmonia sudecka  |  

Dni Podzamcza - Festiwal Zabawy z okazji Dnia Dziecka (FOTO+VIDEO)

Wałbrzyski piknik w rocznicę wyborów czerwcowych

Ma być taniej - połączą WOK i Starą Kopalnię

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij