Menu

Magdalena Urbańska-Malucha zastępcą dyrektora Wydziału Edukacji świdnickiego UM

Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy. Została nim Magdalena Urbańska-Malucha. 
 
 
Magdalena Urbańska-Malucha zastępcą dyrektora Wydziału Edukacji świdnickiego UM
Magdalena Urbańska-Malucha jest z wykształcenia ekonomistą z ponad 16-letnim stażem pracy jako nauczyciel dyplomowy przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy. Wcześniej pracowała jako specjalista do spraw szkoleń i projektów unijnych w Sudeckim Stowarzyszeniu Inicjatyw Gospodarczych. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Wydział Gospodarki Narodowej na kierunku Zarządzanie i Marketing. Ukończyła także studia doktoranckie na wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Ma na swoim koncie także trzy kierunki studiów podyplomowych: Organizacja i Zarządzenie Oświatą w Wyższej Szkole Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi, Edukacja i Rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną na Uczelni Nauk Społecznych w Łodzi oraz Przygotowanie Pedagogiczne w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu m.in. rozwoju umiejętności menadżerskich, komunikacji, zarządzania oświatą, edukacji osób dorosłych, instruktora zawodu.
 
 
 
- Magdalena Urbańska-Michalak swoim bogatym wykształceniem, doświadczeniem zawodowym oraz znajomością niuansów polskiej oświaty spełniła nasze oczekiwania. Wykazuje się wysokimi kompetencjami i zaangażowaniem. Jestem przekonana, że poradzi sobie bardzo dobrze z powierzoną funkcją – mówi prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska.
 
Do konkursu na stanowisko zastępcy dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy aplikacje złożyły cztery osoby. Komisja konkursowa zarekomendowała osobę Magdaleny Urbańskiej-Maluchy, która spełniła wszystkie niezbędne wymagania kwalifikacyjne określone w ogłoszeniu o naborze na stanowisko i osiągnęła najwyższy wynik w ramach przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej. 

opr. kat
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Auto stoczyło się na 14-latkę. Dziewczynka ma liczne złamania

Powiedz rodzicom, powiedz dziadkom, poinformuj sąsiada

Świdnica wysoko w rankingu ''Wspólnoty''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij