Menu

Gość Dnia - Robert Wróbel

- O jedno miejsce w I klasie II LO stara się średnio półtorej osoby - mówi Robert Wróbel, dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu. Najpopularniejszy w tegorocznym naborze jest kierunek biologiczno-chemiczny, gdzie na jedno miejsce jest dwóch chętnych - przyznaje dyrektor Wróbel.

Gość Dnia - Robert Wróbel

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Kate (5 lipca 2022 17:39)
Pan Dziennikarz zdecydowanie za szybko się przeraża.
Bo (5 lipca 2022 17:06)
Cytuję użytkownika: brajan
Nie dostalem sie tam w zeszlym roku to wina tuska
to miejsce tylko dla bogow.
brajan (4 lipca 2022 23:59)
Nie dostalem sie tam w zeszlym roku to wina tuska
Jasiu (4 lipca 2022 19:07)
Ja chcę do De Podkówczers

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   Robert Wróbel  |   II LO  |   edukacja  |   rekrutacja  |   historia i teraźniejszość  |  

Posprzątali Niedźwiadki (FOTO)

Dni Otwarte u Silesiusa

Gość Dnia - Paweł Mazur

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij