Menu

Czarny dym nad Wałbrzychem

Pożar i czarna chmura dymu nad Wałbrzychem. W całym mieście słychać było jednostki straży pożarnej, które zmierzały na miejsce. Zapaliły się plastikowe elementy w pobliżu jednej z firm na Sobięcinie przy 1-maja przy wjeździe od ulicy św. Józefa 

Czarny dym nad Wałbrzychem

Dym zaalarmował mieszkańców. Jak informuje Robert Strojny z wałbrzyskiej straży pożarnej - zapaliły się plastikowe elementy i jest ich dużo. 

 

 

 

foto: czytelnicy
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5

Komentarze

D.k. (5 lipca 2022 20:37)
Cytuję użytkownika: ELAX
Ciekawe że "SAMO" się zapaliło....??? Jak robiła się szarówka zaraz przed opadami deszczu. Bardziej wygląda to na działanie właściciela firmy niż osób trzecich. Co materiały nie schodziły czy "biznes" się nie kręcił ? Niema to jak od czasu do czasu podpalić sobie firmę. Ubezpieczyciel już wypłacił odszkodowanie ?
Schajcowalo się i po problemie.Dorwać podpalacza i ukarać tak,by do końca życia się nie wypłacił Znając życie sprawą ucichnie i gitara!
***** CZERWONY SORT (5 lipca 2022 17:39)
LUKASZENKA KAZAL ZNISZCZYC GROBY ZOLNIERZY AK NA BIALORUSI. CO ZA CZERWONA SZMATA PRAWDA WYBORCY PO I KOMUCHOWA. TO DZICZ I BARBARZYNSTWO NISZCZYC GROBY PRAWDA? W STANIE WOJENNYM W POLSCE W 1982 ALBO 3 ROKU, CZERWONY GENERAL JARUZELSKI NA WIESC ZZA OCEANU, ZE MOZNA BADAC OFIARY ZA POMOCA DNA I TO PO WIELU LATACH, WYSYLA CZOLGI I BULDOZERY NA GROBY ZOLNIERZY WYKLETYCH W WARSZAWIE. JESZCZE WIEKSZA GBNIDA NIZ LUKASZENKA, BO NISZCZY GROBY RODAKOW, BOHATEROW. DLACZEGO O TYM PISZE. BO PO-JEBANE LEMINGI CHODZA NA SMYCZY GAZETY WYBORCZEJ I WSI24, NA SMYCZY MEDIOW STWORZONYCH PRZEZ JARUZELA. MICHNIK PIJE WODKE I LIZE SIE Z JARUZELSKIM W JEGO DOMU W ROCZNICE STANU WOJENNEGO. NAJEBANY MOWI KOCHAM GO. KOMOROWSKI MOWI, PREZYDENT GDZIES POLECI I WSZYSTKO SIE ZMIENI. POTEM CZERWONEMU SMIECIOWI, KOMOROWSKI I PO, ROBIA POGRZEB PASNTWOWY Z HONROAMI NA POWAZKACH. GNIDZIE, KTORA NISZCZYLA GROBY POLSKICH BOAHTEROW W STANIE WOJENNYM, MORDERCY, KTORY LATAL PO LASACH POLOWAC NA POLAKOW NA ZLECENIE MOSKWY. DO DZIS PO-JEBY BRONIA POMNIKOW CZERWONEJ ARMII GWALCICIELA, JAK SZELEMEJ TEN NA GAJU. CZERWONUCHY ZE WSCHODU NISZCZA GROBY POLAKOW, A ZYD NIE CHCE ZBURZYC POMNIKA CZEWONUCHOW, KTORY NAWET NA CMENTARZU NIE JEST. CZACIE TO!!! JAKIE PASTUCHY. TO JEST SAMODZIELNY POREZYDENT? TO JEST SLUGUS MOSKWY I BERLINA, JAK KAZDA SZMATA Z PO, A NIE KUKIZ . ZYGAC SIE CHCE NA WAS ZDRADZIECKIE MORDY. WYPIERDALAC Z MOJEGO KRAJU!
KIM DZONG TUSK W RADOMIU (5 lipca 2022 15:15)
https://www.youtube.com/results?search_query=kim+dzong+un+ KIM DZONG UN W LODCE: CHCE TAMTA WYSPE, ALE PANIE TO JEST JAPONIA. I Ch*j, JUTRO MA BYC MOJA. A TERAZ KIM DZONG TUSK W RADOMIU: CHCE TAMTEN BUDYNEK, ALE PANIE TO JEST SIEDZIBA NBP. I Ch*j JUTRO MA BYC MOJ. Jarosław Kaczyński: Z naszego punktu widzenia Tusk nie jest najgorszym szefem, szczególnie biorąc pod uwagę jego opowieści chociażby o tym, że zakażemy rozwodów. Widocznie zakłada, że jego elektorat jest na takim samym poziomie rozgarnięcia, co on sam.
ELAX (5 lipca 2022 10:16)
Ciekawe że "SAMO" się zapaliło....??? Jak robiła się szarówka zaraz przed opadami deszczu. Bardziej wygląda to na działanie właściciela firmy niż osób trzecich. Co materiały nie schodziły czy "biznes" się nie kręcił ? Niema to jak od czasu do czasu podpalić sobie firmę. Ubezpieczyciel już wypłacił odszkodowanie ?
DSW (5 lipca 2022 1:04)
Normalnie mocno smierdzi w tym miescie a teraz to dopiero bedzie masakra.
Kolejny sabotaż (4 lipca 2022 23:28)
Zaczynają się kolejne sabotaże. Podpslali Mobruk w chłodne dni przed wyborami i jechali Szełemejowi. [ Mobruk już nikogo nie podnieca, to już nie podpalają ] Podlewali Dąb koło palmiarni żeby usychał i jechali po Szełemeju. Teraz podpalają materiały budowlane, żeby nie skończyła się inwestycja i już jadą na Szełemeja.
Helga (4 lipca 2022 23:22)
Cytuję użytkownika: Sobiencin
NAPISZCIE WPROST, ŻE PALA SIĘ MATERIAŁY BUDOWLANE. SKŁADOWANE PRZEZ JEDNĄ Z FIRM. A TERAZ NIECH POLICJA SPRAWDZI WSZYSTKICH KOTKÓW, ORAZ TROLLI. KTÓRZY POWINNI ZNAĆ TEMAT.
Zawsze powtarzałem, pislamskie skrajne ugrupowanie, jest gotowe podpalić Wałbrzych i zgonić to wiadomo na kogo.
Sobiencin (4 lipca 2022 23:16)
NAPISZCIE WPROST, ŻE PALA SIĘ MATERIAŁY BUDOWLANE. SKŁADOWANE PRZEZ JEDNĄ Z FIRM. A TERAZ NIECH POLICJA SPRAWDZI WSZYSTKICH KOTKÓW, ORAZ TROLLI. KTÓRZY POWINNI ZNAĆ TEMAT.
Expert (4 lipca 2022 23:02)
A TERAZ WSZYSCY GŁĘBOKIE WDECHY - PEŁNĄ PIERSIĄ
PREZYDENT 5 MINUT TO DEBIL (4 lipca 2022 22:58)
WALBRZYCH! MIASTO BEZ PLASTIKU.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

dym  |   pozar  |   ciemny  |   chmura  |   straz  |   112  |  

Kamienna Góra: Jedna osoba zginęła w pożarze

Byli agresywni na pokładzie samolotu. Dalej nie polecieli

Raz, Dwa, Trzy... czyli Mirek Kowalik

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij