Menu

Wiadukt częściowo otwarty

Remontowany wiadukt na ul. Krakowskiej w Boguszowie-Gorcach jest już częściowo przejezdny. Na razie mogą po nim jeździć wyłącznie pojazdy komunikacji publicznej.

Wiadukt częściowo otwarty

Prace remontowe wiadukutu są w zaawansowanym stadium. Położono już ostatnią warstwę nawierzchni ale nadal trwają ostatnie prace przy niektórych elementach przeprawy. Warunkowo dopuszczono ruch pojazdów komunikacji zbiorowej. Użytkownicy innych pojazdów muszą jeszcze przez chwilę uzbroić się w cierpliwość. Jeszcze nie podano oficjalnego terminu otwarcia wiaduktu dla normalnego ruchu pojazdów.

 

 

plr
foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Wał (7 lipca 2022 18:53)
Remont miał być zaplanowany na miesiąc!
R=48 (6 lipca 2022 15:20)
a Gorce i do Boguszowa ul Puławskiego w dziurach jak długo
Rodak (6 lipca 2022 14:48)
Te zdjęcia jakies dziwne. Barierek.nie wymienili? Jakieś oświetlenie miało być???
Roman 500 000 (5 lipca 2022 22:30)
To kto kłamie? Podobno był.juz dawno otwarty.

Dodaj komentarz

Boguszów-Gorce  |   wiadukt  |   remont  |   ul. Krakowska  |  

Uczniowie z Sobięcina będą mieli nową salę gimnastyczną

Zaczynają się odbiory zrewitalizowanych kamienic na ul. Zajączka

Remont Wałbrzyskiej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij