Menu

Poznajemy Zagórze Śląskie z przewodnikiem

Zwiedzamy Dolny Śląsk - poznajemy Zagórze Śląskie. Ruszyła kolejna edycja sobotnich wycieczek z przewodnikiem po atrakcjach Zagórza Śląskiego „Dzień dobry Gmino Walim”.
 
Poznajemy Zagórze Śląskie z przewodnikiem
To propozycja dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas, poznać ciekawe miejsca i historie. Nie zabraknie opowieści o powstaniu Jeziora Bystrzyckiego, nowoczesnych rozwiązaniach multimedialnych,  zastosowanych na najdłuższej w Polsce kładce wstęgowej oraz średniowiecznym Zamku Grodno, legend z Gór Sowich, a także ciekawostek przyrodniczych.  
 
Udział w wycieczce jest bezpłatny,  bilet na zwiedzanie Zamku Grodno trzeba jednak kupić. Spacery odbywają się w każdą sobotę do 27 sierpnia. Start z placu przed Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego „Akwarium” w Zagórzu Śląskim, o godz. 11.00.
 
 

Czas trwania to około 2,5 h. Więcej informacji można uzyskać  u przewodnika  -  693 771 391.


adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Gmina Walim skutecznie walczy o pieniądze

Zwiedzili TVN i Warszawę

Dzień Pracownika Socjalnego w Walimiu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij