Menu

Pies pogryzł 5-letnie dziecko. Nie był szczepiony

Zerwał się z łańcucha i pogryzł 5-letnią dziewczynkę, dziecko ma rany szarpane. Do dramatu doszło w Walimiu. Właścicielowi psa grozi więzienie. 

 

Pies pogryzł 5-letnie dziecko. Nie był szczepiony
57-letni mężczyzna przywiązał psa (w typie owczarka niemieckiego) na podwórku, nieopodal bawiła się 5-latka. W pewnym momencie pies zerwał się i zaatakował dziecko. Dzięki szybkiej reakcji matki, która odgoniła psa nie doszło do tragedii. Dziewczynka z ranami szarpanymi trafiła do szpitala, po opatrzeniu ran wróciła do domu. 

Jak się okazało pies nie był szczepiony. Obowiązek corocznych szczepień spoczywa na właścicielu psa, podobnie jak dopilnowanie psa.  Mężczyźnie postawione zostaną zarzuty, grozi grzywna do 1 tys. zł., może też trafić na rok do więzienia.
 
 
 
adm
foto: ilustracyjne (pixabay)
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Denver (13 lipca 2022 21:48)
Jeśli matka spała a dziecko było bez opieki to też bym ją ukarał,ale nie zmienia to faktu że właściciel nie szczepił psa ciekawe czy w ogóle kiedyś był szczepiony. Niby dziecko weszło na posesję tak jak to piszecie czyli co domek jedno rodzinny i brama otwarta śmiechu warte????????????jaka posesja ????????. Jeśli się ma psa to trzeba dbać o niego a nie łańcuch buda i nie szczepić. Bronicie typa a ciekawe jak przypadkiem wasze dziecko by ugryzł?
Marek (7 lipca 2022 19:20)
Cytuję użytkownika: Fliper
Tego ch*ja właściciela trzymać na łańcuchu ale bez budy, szczególnie w te upały. Wsioki niedomyte.
Wsiokiem niedomytym to jesteś ty,ja jestem ze stolicy z Wałbrzycha
Życzliwa (6 lipca 2022 19:08)
Kompletne bzdury to dziecko było bez opieki i weszło na posesję gdzie był pies a mamuśka spała taka prawda jest
W acek (6 lipca 2022 18:42)
Cytuję użytkownika: hau, hau, hau
to nie był pies, to wasz wierny czytelnik RUCHANKA NARODOWA
Nie obrażaj psów. To jest kundel.
Fliper (6 lipca 2022 18:24)
Tego ch*ja właściciela trzymać na łańcuchu ale bez budy, szczególnie w te upały. Wsioki niedomyte.
Ryba (6 lipca 2022 17:12)
Cytuję użytkownika: Rybcia
Bzdury ,matką spala ,a dziecko chodziło samo po ulicy,weszło na posesję właściciela psa . Psa odciągnęła właścicielka bo matką spala smacznie w domu
Skoro rybcia widziała to czemu nie zareagowała?
hau, hau, hau (6 lipca 2022 11:03)
to nie był pies, to wasz wierny czytelnik RUCHANKA NARODOWA

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   Walim  |  

Przeklęte skrzyżowanie - kolejny wypadek

Dachowanie w Borównie

Cena czyni cuda... nabrało się prawie 90 osób

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij