Menu

Za włamy i kradzieże grozi im 10 lat za kratami

Włamywali się do piwnic i okradali sklepy, a  teraz mogą trafić za kraty na 10 lat. Mężczyźni wpadli w ręce policji.
 
Za włamy i kradzieże grozi im 10 lat za kratami
Pierwszego ze złodziei zatrzymano poniedziałek.  Policjanci zatrzymali sprawcę włamania do piwnicy, które miało miejsce 30 czerwca przy ul Andersa w Wałbrzychu. 22-letni wałbrzyszanin po wyłamaniu drzwi dostał się do piwnicy, skąd zabrał ektronarzędzia, dwa rowery oraz różnego rodzaju sterowniki i falowniki do silników – łączne straty wyniosły 15 tys. złotych. Mundurowi odzyskali łup. Młody wałbrzyszanin może trafić do więzienia na 10 lat.
 
 
 
W tym samym dniu  kryminalni z „dwójki” zatrzymali 21-latka, który podejrzewany był o kradzieże sklepowe oraz kradzież rozbójniczą w jednym ze sklepów. Mundurowi udowodnili mężczyźnie, że od maja br. dziewięciokrotnie ukradł ze sklepu przy ul 1- Maja w Wałbrzychu markową odzież. W tym samym miejscu podczas jednej z kradzieży zaatakował ochroniarza, gdy ten chciał go ująć, jak uciekał z kradzionym towarem. Policjanci odzyskali cześć skradzionego mienia. Dodatkowo w tym samym czasie, tym razem ze sklepu przy ul Konopnickiej w Wałbrzychu, wyniósł rożnego rodzaju wyroby alkoholowe. Łączna suma strat  wyniosła blisko 8 tys. złotych. Mężczyzna przyznał się winy. Jemu również grozi do 10 lat pozbawiania wolności.
 
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Czesiu (7 lipca 2022 19:54)
Cytuję użytkownika: Jogo
Za włamy i kradzieże.Czy autor tego tytułu jest grypsujący?
Git czlowiek fafalem z nim byl moncicielem na zamku w wolowie szacunek i poważnie
PAN (7 lipca 2022 9:16)
Cytuję użytkownika: Jogo
Za włamy i kradzieże.Czy autor tego tytułu jest grypsujący?
Napisane takim językiem,jakim posługują się osadzeni .To tak,aby patologia zrozumiała.
Adrian Dudu (7 lipca 2022 8:58)
W więzieniu zaciśniecie zęby, ale rozluźnicie coś innego i będzie przyjemnie paróweczki.
Jogo (7 lipca 2022 8:40)
Za włamy i kradzieże.Czy autor tego tytułu jest grypsujący?

Dodaj komentarz

zlodzieje  |   policja  |   zatrzymani  |   112  |   997  |   interwencja  |  

Pomożemy Pani Reginie ? Ruszyła zbiórka

18-latek okradał działki. Grozi mu 10 lat więzienia

Gang złodziei samochodów rozbity - 8 zatrzymanych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij