Menu

Tężnia solankowa prawie gotowa

Kończą się prace przy budowie tężni solankowej w Parku Sobieskiego. Widać już doskonale jak prezentować się będzie pierwszy tego typu obiekt w Wałbrzychu. Nadal trwają prace przy zagospodarowaniu jej otoczenia. Atrakcja miała być gotowa pod koniec czerwca ale miejmy nadzieję, że otwarcie nastąpi już wkrótce.

Tężnia solankowa prawie gotowa

 

 

foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Xyz (9 lipca 2022 16:26)
Ciekawe ile czasu minie, zanim jakiś patol to podpali.
Roman 500 000 (8 lipca 2022 11:15)
Ten szałas za tak "całkiem spore pieniądze"????
inż. A. Partacz (8 lipca 2022 8:11)
Liście na okolicznych drzewach jeszcze zielone...
specnaz (8 lipca 2022 7:18)
Do tej pory twoja stara wiedzala ze jestes debilem teraz juz kazdy
Terminowosc level zero (8 lipca 2022 7:09)
Tężnia prawie gotowa, obwodnica prawie zrobiona, śmieci prawie wywiezione. Prawie bym wypłacił pensję.

Dodaj komentarz

Nowe Miasto: Nowe mieszkania i remonty

Wypadek na Piłsudskiego - sprawca kompletnie pijany

Wypadek na Piłsudskiego - są spore utrudnienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij