Menu

Córka Czesława Niemena gwiazdą mieroszowskiego festiwalu

Rozpoczął się VIII Festiwal im. Włodka Szomańskiego "Nie tylko gospel!". Pierwszego dnia na mieroszowskiej scenie wystąpiła córka Czesława NIemena - Natalia. 


 

Córka Czesława Niemena gwiazdą mieroszowskiego festiwalu
Festiwal zainaugurował występ Natalii Niemen. Córka Czesława Niemena zaśpiewała kilka utworów ojca. Na scenie pojawił się też chór "Dnia jednego". Chór stworzono specjalnie z okazji Festiwalu.  Program festiwalu znajdziesz poniżej. 

adm
 
 
foto: Zbigniew Gol (użyczone przez Gmine Mieroszów)
redakcja@walbrzych24.com

 
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20

Komentarze

MARDOR (9 lipca 2022 16:44)
Wielka szkoda, że takie wydarzenie omija Wałbrzych ... Jak się nie ma samochodu ... Autobus to nie to ...

Dodaj komentarz

Mieroszów  |   Natalia Niemen  |   Czesław Niemen  |   NIe tylko Gospel  |   Włodek Szomański  |   koncert  |   muzyka  |  

Stracił prawo jazdy. Jechał prawie 120 kn/h przez miasto

Uratował sąsiadowi życie

Ponad pół miliona złotych na remont dachu Andrzejówki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij