Menu

Napad na kantor na Plac Magistrackim

Napad na kantor przy wałbrzyskim ratuszu, pracownik kantoru został przewieziony do szpitala. 

Napad na kantor na Plac Magistrackim

Do napadu doszło około godziny 7:00. Na miejscu jest policja, nie udziela jednak żadnych informacji. Jak twierdzą świadkowie, pracownik kantoru został przewieziony do szpitala. Prawdopodobnie sprawcy weszli do kantoru od zaplecza. Wszystko wskazuje na to, ze wcześniej planowali napad. 

Nie wiadomo ile pieniędzy zginęło z kantoru i ilu było sprawców napadu. Prawdopodobnie sprawcy zabrali mężczyźnie broń. 

- Prowadzimy czynności w sprawie - mówi podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Dla dobra śledztwa policja nie udziela żadnych informacji, prosi jednak ewentualnych świadków o kontakt. Zabezpieczane są nagrania z monitoringu. adm
foto: plr
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Marcin (13 lipca 2022 8:02)
Cytuję użytkownika: xsdS
POwcy nie mogą spłacać kredytów to robią napady UWAGA na POwców
Pisiory kradną to mogą spłacać. Uwaga na pisiorów
PROFESOR CZARNEK ORA LEWACTWO. (13 lipca 2022 7:33)
To jest tak przykre, tak głupie i wypowiadane w taki sposób, że kompromituje te panie. Do tego słowa pani Nowackiej o jakimś „ścieku”. Ściek to wypływa raczej z ich wypowiedzi, a ma to do siebie, że niestety brzydko pachnie. Mówienie o podręczniku prof. Wojciecha Roszkowskiego, historyka, wybitnego autora podręczników per „ściek” po prostu nie pasuje do kogokolwiek, a już tym bardziej do kobiet (...) Odnosząc się do kolejnych zarzutów opozycji, że „bardzo dużą uwagę w tym podręczniku autor przywiązuje do religii; to swoisty pomnik dla religii katolickiej”, prof. Przemysław Czarnek zauważa: Mówią to osoby, które wielokrotnie ujawniały swoją wrogość do kościoła. Ich sprawa, ich opinia. Na marginesie jednak, gdyby nie Kościół katolicki w dziejach Polski, to te panie nie żyłyby dzisiaj w wolnym kraju i nie mówiły po polsku. Nie sądzę jednak, by ta prawda kiedykolwiek dotarła do ich świadomości”.
xsdS (12 lipca 2022 20:55)
POwcy nie mogą spłacać kredytów to robią napady UWAGA na POwców
Jana Kazimierz (12 lipca 2022 17:00)
Cytuję użytkownika: Lindemann
Cytuję użytkownika: Ciekawy
Dziwne że jeszcze na pretorian romana nie napadli, ale już są co raz bliżej. Lepiej się zamknijcie od środka pod tą kotwicą.
Poczekaj ciulu niemyty jak Twoich z rządu napadną, wywiozą ich na taczkach
Pewnie elektrycznej znając was.
Qwerty (12 lipca 2022 16:53)
"Napad na kantor na Plac Magistrackim" - na Plac czy na Placu? eh, dyrekcja robicie potworne błędy, chwalisz się, że jesteś dziennikarzem po UW? Tragedia :-(( Ciągle robicie obrzydliwe błędy.
KIM DZONG TUSK (12 lipca 2022 15:17)
Donald Tusk: "Polska będzie musiała udostępnić swoje zapasy gazu Niemcom a jeśli tego nie zrobi to będzie się wiązało z pewnymi konsekwencjami.Takie są zasady w Europie" - CO ZA ZDRADZIECKA MORDA, NIEMIECKIE ZWIERZATKO, SLUP BERLINA I MOSKWY. KTOS MA JESZCZE JAKIES WATPLIWOSCI??
Lindemann (12 lipca 2022 14:58)
Cytuję użytkownika: Ciekawy
Dziwne że jeszcze na pretorian romana nie napadli, ale już są co raz bliżej. Lepiej się zamknijcie od środka pod tą kotwicą.
Poczekaj ciulu niemyty jak Twoich z rządu napadną, wywiozą ich na taczkach
Złotówkarz (12 lipca 2022 11:34)
Cytuję użytkownika: Gość
Jak się dziwić.... Skoro kredyt i 30 lat... bez pieniędzy.
Ooo..pod patronatem szelemeja i napadli?? Fuj, profani.
Gość (12 lipca 2022 10:00)
Jak się dziwić.... Skoro kredyt i 30 lat... bez pieniędzy.
Ciekawy (12 lipca 2022 9:49)
Dziwne że jeszcze na pretorian romana nie napadli, ale już są co raz bliżej. Lepiej się zamknijcie od środka pod tą kotwicą.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   kantor  |   napad na kantor  |   Plac Magistracki  |  

Wałbrzych: Wpadli z nielegalnym towarem, chcieli wręczyć łapówkę

Pomożemy Pani Reginie ? Ruszyła zbiórka

18-latek okradał działki. Grozi mu 10 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij