Menu

Świdnica: basen odkryty nieczynny w weekend, otwarcie w późniejszym terminie

Niestety, basen letni w Świdnicy nie zostanie otwarty w najbliższą sobotę. Trwa odbiór obiektu, otwarty zostanie najprawdopodobniej dopiero w przyszłym tygodniu. 

 

Świdnica: basen odkryty nieczynny w weekend, otwarcie w późniejszym terminie
- Przepraszam wszystkich spragnionych letnich kąpieli w basenie, że nie będą mogli korzystać z obiektu od tego weekendu. Potrzebujemy więcej czasu. I nam, jako inwestorowi  i wykonawcy zależy na tym, by kąpielisko zostało oddane do użytku jak najszybciej - mówi dyrektor Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego w Świdnicy, Andrzej Nowak.

Wciąż trwa odbiór obiektu co wymaga czasu. Miasto czeka na zgody sanepidu.. 

- Wykonawca przyspieszył prace o około trzy miesiące, by świdniczanie jeszcze w tym roku mogli skorzystać z basenowych atrakcji - mówi Andrzej Nowak.
 
 
Łączna powierzchnia basenów wynosi 2500 m². W skład kompleksu wchodzą: dwa baseny rekreacyjne, basen sportowy, brodzi i  wodny plac zabaw. Jest też  60 metrowa zjeżdżalnia rurowa,  15 metrowa zjeżdżalnia jednotorowa, dzika rzeka, kula generująca fale, gejzery powietrzne, ścieżka pontonowa, masażery i armatki wodne.

Ile będzie kosztował wstęp na basen ? adm
foto: OSiR Świdnica
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

Komentarze

Hahahahahahahaha (14 lipca 2022 18:50)
To przez wizytę tuska.

Dodaj komentarz

Świdnica  |   po sąsiedzku  |   basen  |  

Głuszyca: przyjechał sprzęt. Będą wiercić 2,5 km w głąb ziemi

Blokady rolnicze na trasie Świdnica - Wrocław

Jechał ponad ''setką'' przez Witoszów

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij