Menu

16-latek zatrzymany z amfetaminą

16-letni wałbrzyszanin posiadał spore ilości amfetaminy. Nastolatek dodatkowo odpowie także za handel narkotykami. Grozi mu pobyt w zakładzie poprawczym, gdyż wcześniej popełnił już inne czyny karalne.

16-latek zatrzymany z amfetaminą

Funkcjonariusze zatrzymali nastolatka na Starym Zdroju. Z narkotyków, które posiadał można było zrobić ponad 220 porcji handlowych środków psychotropowych.

16-latek przyznał się do sprzedawania narkotyków. narkotyków rówieśnikom. Został przewieziony  do Policyjnej Izby Dziecka we Legnicy. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem rodzinnym.

 

 

foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Brawo (14 lipca 2022 18:26)
Elegancko i gówniarz zamieciony....
dfhggfdh (14 lipca 2022 6:15)
Brajanek był chyba bezstresowo wychowywany
X (14 lipca 2022 3:00)
Śmiercią karać za to ścierwo to może by przestali Ale wsm pewnie znaleźliby się obrońcy praw ćpunów
Felek (13 lipca 2022 16:11)
To jest właśnie "robta,co chceta" patologia goni patologie!Tak wygląda zielone miasto"

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   narkotyki  |   112  |   997  |   amfetamina  |   interwencja  |   zatrzymanie  |   izba  |   dziecka  |   wtv  |   w24  |  

Pomożemy Pani Reginie ? Ruszyła zbiórka

Wałbrzych: Ilu uczniów chodzi na lekcje religii?

18-latek okradał działki. Grozi mu 10 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij