Menu

Podzamcze: Fontanna za 4 mln zł ma być gotowa za dwa tygodnie

Podzamczańska fontanna ma być czynna w sierpniu. Trwają ostatnie prace. Posadzono drzewa, ułożono trawniki, sprzęt potrzebny do funkcjonowania fontanny jest w drodze. 

Podzamcze: Fontanna za 4 mln zł ma być gotowa za dwa tygodnie

- Mam nadzieję, że będzie się podobać nie tylko mieszkańcom Podzamcza, ale przede wszystkim będzie tu miejsce wytchnienia, odrobinę chłodu i lepszego powietrza. Budowa właściwie jest już w finalnej fazie. Powinna być za dwa tygodnie ukończona. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej 

 

 

Teren będzie oświetlony i monitorowany całodobowo.  Fontanna kosztowała 4 miliony złotych. 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jerzy (16 lipca 2022 8:50)
Cytuję użytkownika: kolo
Cytuję użytkownika: Fliper
Co komunikat w/s fontanny to pół bańki więcej
hahahaha... dobre!
Kolejny bubel za 4 miliony.Zaplacimy,za pomysły " nieomylnego".Oszczędność wody!
Szapiro (15 lipca 2022 19:42)
J***ć cezara i wyznawców tuska.Ten nadęty dupek przekonany o swojej cesarskiej boskości ma w du*ie wałbrzyszan i ich rzeczywiste potrzeby.Ważne jest tylko jego wybujałe ego i zaspokojenie własnych potrzeb.Nieudolne pisiory nie potrafią z chwastem zrobić porządku zanim doprowadzi miasto całkowicie do ruiny.A on konsekwentnie dąży do rozmontowania Polski od wewnątrz na zlecenie donka i mocodawców z Brukseli.
kolo (15 lipca 2022 14:16)
Cytuję użytkownika: As
Szczury biegają po Wałbrzychu a Słońce Sudetów za 4miljony stawia fontanne.Człowiek oderwany od prawdziwych problemów Wałbrzycha
O jakich szczurach piszesz? o Ruchu Debilu Kim Dzongunie? zgadza sie, przydlaloby sie cos z tym szkodnikiem zrobic. A co do zwierzatek, to trzeba przestac je dokarmiac
As (15 lipca 2022 13:27)
Szczury biegają po Wałbrzychu a Słońce Sudetów za 4miljony stawia fontanne.Człowiek oderwany od prawdziwych problemów Wałbrzycha
las, namiot i kawior (15 lipca 2022 13:01)
Cytuję użytkownika: Szczaw i Mirabelka
Będzie miejsce na wywalanie gabarytów.
i na gre w golfa, a moze i chrustu i mchu da sie uzbierac?
kolo (15 lipca 2022 12:55)
Cytuję użytkownika: Lokalny
Fontanna jest w bardzo atrakcyjnym miejscu... obok niej jest jeden chodnik o szerokości około 170 cm, nie ma żadnej ścieżki rowerowej, parking wzdłuż ulicy Hetmańskiej jest zwyczajowo pełny, parking przy hali targowej jest w ciągu dnia pełny od klientów hali i dostawców, ze śmietnika przy hali targowej śmierdzi... po prostu rewelacyjna budowla ... potrzebna jak tory w pupie... jedyne prawie 5 milionów... Całe szczęście ktoś wymyślił wybory... Może pisowcy będą monżdżejsi.
napelnia sobie i swoim bliskim kieszenie to na pewno a co do fontanny to przerobia na pomnik...
Szczaw i Mirabelka (15 lipca 2022 12:47)
Będzie miejsce na wywalanie gabarytów.
kolo (15 lipca 2022 12:46)
Cytuję użytkownika: Fliper
Co komunikat w/s fontanny to pół bańki więcej
hahahaha... dobre!
KIM DZONG TUSK - PREMIER POLSKIEJ BIEDY (15 lipca 2022 9:53)
PYTANIE! ILE KOSZTOWAŁ CHLEB ZA TUSKA? ODPOWIEDZ: NIE WAZNE, BO I TAK BYL NA ZESZYT.
PREZYDENT TO DEBIL (15 lipca 2022 9:47)
TROCHE CHLODU ZA 4 MLN. NOSZ k***a MAC, ZACISKAMY PASA. A TYMCZASEM DLUG MIASTA TO 730 MLN. KAZDE URODODZNE DZIECKO RODZI SIE Z PREZENTE, OD ZYDA. 7 TYS DLUGU DO SPLATY. PREZENT NA PEPKOWE OD ZYDA. TU TROCHE CHLODY DLA LEMINGOW Z PODZAMCZA ZA 4 MLN I ZULII PATOLOGII UMARZA 95% DLUGOW CZYUNSZOWYCH. NAJLEPSZY MENADZER SWIATA I JESZCZE 4 DNIOWY TYDZIEN PRACY CHCA ROBIC. MALO? CHCA PODWYZEK DLA BUDZETOWKI, CZYLI DLA SIEBIE HEHEHE. TO PO-JEBY DOPROWADZA KRAJ DO RUINY JAK WALBRZYCH.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

fontanna  |   podzamcze  |   sprzet  |   gotowa  |   pieniadze  |   prezydent  |   walbrzych  |   4mln  |  

Podzamcze: Po co autobus wjeżdża na pętlę? ZDKiUM tłumaczy

Trwają Dni Podzamcza

Pobili 26-latka bo spotykał się z ''byłą'' jednego z nich

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij