Menu

Lokatorzy na Zajączka wprowadzą się jeszcze latem

Dobiega końca remont kamienic przy ulicy Zajączka w Wałbrzychu. Lokatorzy wprowadzą się tu jeszcze latem, najpóźniej wczesną jesienią. Remont kamienic kosztował około 6 mln. zł. 

Lokatorzy na Zajączka wprowadzą się jeszcze latem

- Jesteśmy na etapie już samych szczegółów, odbiorów, ale to nie jest jeszcze na takim etapie, żeby nowi lokatorzy mogli zasiedlać te mieszkania - mowi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

Remont nieco się przedłużył, miał być skończony wiosną, a nowi lokatorzy mieli zacząć wprowadzać się przed wakacjami. Jak mówi prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, nowi mieszkańcy dostaną kluczę jeszcze latem, lub wczesna jesienią.

- To będzie już niedługo, albo jeszcze w okresie wakacyjnym, albo tuż powakacyjnym - dodaje prezydent Wałbrzycha. 

Przebudowa była tak daleko idąca, że ze starych budynków pozostały jedynie ich bryły a wszystko inne zostało poddane gruntownej renowacji. Koszt całej inwestycji oszacowano na około 6 mln zł.

adm
foto: adm
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ola (19 lipca 2022 13:33)
Cytuję użytkownika: Fliper
Pierwszeństwo pewnie ukry i patole multi 500+
Dokładnie a moja niepełnosprawna matka na 20 m kwadratowych w wilgoci i spadającym sufitem na wózku inwalidzkim czeka od 5 lat na mieszkanie
Fliper (17 lipca 2022 20:08)
Pierwszeństwo pewnie ukry i patole multi 500+
Goldmann (17 lipca 2022 19:40)
,,,to kto się tam wprowadzi i na jakich zasadach,,,,jaka cena mieszkania,,??
Jacek (17 lipca 2022 17:48)
Brawo patusiarze i beneficjenci kaczka +. Tak się trzeba ustawić
NIE DLA IDIOTOW LEMINGOW (17 lipca 2022 15:06)
BO I TAK ANGIELSKIEGO NIE ZNAJA. https://twitter.com/i/status/1548631342610530305

Dodaj komentarz

Parada Przyjaciół Schroniska (FOTO)

Tour de Rynek - Mistrzostwa gry w kapsle (FOTO)

Ruszyła budowa mieszkań na ul. Traugutta

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij