Menu

Mieli ukraść pastę do zębów na 2 mln zł

Jest akt oskarżenia dla grupy osób, które miały ukraść pasty do zębów i płyny do płukania ust o wartości 2 mln zł z świdnickiej fabryki Colgate.

Mieli ukraść pastę do zębów na 2 mln zł

Kradzież towaru z fabryki miała trwać od 2014 roku. W 2020 roku firma zatrudniła agencję detektywistyczną. W Kłobucku zatrzymano samochód dostawczy, a na jego pace znaleziono skradziony towar. Okazało się, że mieszkaniec Częstochowy nabywał produkty higieniczne na łączną wartość 300 tys zł. Meżczyzna usłyszał zarzut paserstwa. Grozi mu 10 lat więzienia.

Zatrzymanie mężczyzny pomogło w prowadzeniu śledztwa. Akt oskarżenia obejmuje 20 osób. 11 z nich pracowało w fabryce Colgate. Kradzież miała polegać na tym, że pracownicy zgłaszają dobry towar do utylizacji. Wielokrotnie wprowadzano też produkty do systemu, a następnie wywożono towar, który był sprzedawany przez internet i hurtownie. Sprawcom grozi 10 lat więzienia.

 

 

redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jerzy Jacek Pilchowski (21 lipca 2022 15:15)
Cytuję użytkownika: ***** ***
Cytuję użytkownika: Biedaszyb
Cytuję użytkownika: Elmex
Nareszcie :D
Hahaha XD
dużo mu mozna zarzucić, ale to na pewno nie RUCH NARODOWY - on przecież zębów nie myje....
Zgoda ale dodam, że nie ma też żadnych wskazówek na to, że brał w tym udział pan prezydent Roman Szełemej lub pan poseł Siemoniak.
Wiocha (20 lipca 2022 14:07)
Nie kradli tego zapewne zwykli pracownicy tylko cwane kierowniki. Tym to zawsze mało i mieli dostęp do systemu.
***** *** (20 lipca 2022 9:27)
Cytuję użytkownika: Biedaszyb
Cytuję użytkownika: Elmex
Nareszcie :D
Hahaha XD
dużo mu mozna zarzucić, ale to na pewno nie RUCH NARODOWY - on przecież zębów nie myje....
Biedaszyb (20 lipca 2022 0:32)
Cytuję użytkownika: Elmex
Nareszcie :D
Hahaha XD
Alex (19 lipca 2022 19:59)
To jak jest z tą pastą?Mieli ukraść czy ukradli?Bo to jest zasadnicza różnica.
Elmex (19 lipca 2022 18:24)
Nareszcie :D

Dodaj komentarz

colgate  |   fabryka  |   pasty  |   zeby  |   pieniadze  |   grupa przestepcza  |   sad  |  

Czy to koniec ostatniej fabryki porcelany w regionie ?

Chcą ratować wieżę w Sokołowsku

Dołożą 7 mln do remontu stadionu Górnika Wałbrzych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij