Menu

Gość Dnia - Roman Szełemej

- Jak wszystko dobrze pójdzie, obwodnica Wałbrzycha będzie oddana do użytku i udostępniona kierowcom w całości, bez ograniczeń przy Lisiej Sztolni, już na przełomie sierpnia i września - zapowiada prezydent Wałbrzycha. Dr Roman Szełemej twierdzi, że dyrekcja szpitala im. Sokołowskiego, która nie przywróciła go do pracy na stanowisku kierującego oddziałem kardiologii, nie respektując wyroku sądu popełnia delikt i łamie praworządność.

Gość Dnia - Roman Szełemej

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Polus (11 sierpnia 2022 12:38)
I gościowi. W głowie się przewraca
Janek (10 sierpnia 2022 22:31)
Dam pracę za seks - ciekawe dlaczego nie było ogólnopolskich protestów przeciw takiemu traktowaniu kobiet. Twoje odchody śmierdzą, a moje pachną inaczej. Lamparcia filozofia. Dlaczego nasz prezydent nie zwołał protestu przed ratuszem. HIPOKRYTA
Fliper (8 sierpnia 2022 23:57)
Ten nawet jak śpi to kłamie
Renata (5 sierpnia 2022 14:33)
Cytuję użytkownika: qa
Cytuję użytkownika: As
Nasz Prezydent Wałbrzycha to takie połączenie Rambo,Czaka Norisa i Batmana.Niech nam wszyscy zazdroszczą.
To teraz pocałuj go w d*upę i zapiej z radości, że dostąpiłeś tego.
Dlaczego w chamski sposób odnosisz się do komentarza poprzednika? Wymienione przez niego porównanie do postaci filmowych nie jest obraźliwe.Zenada !!!
jsks (4 sierpnia 2022 20:03)
Obwodnica miał być otwarta w 2021 roku w czerwcu. Co mamy dziś sierpień 2022 i kończ nie widać. ALE na otwarciu będzie świta POwiaków.
xsdS (27 lipca 2022 11:19)
zagłodzić mafię z PO
stefan (25 lipca 2022 22:16)
a to prawda że roman zarabiał na 1/4 etatu wiecej niz Obajtek na cały etat?
Polak Mały (23 lipca 2022 22:58)
Jak patrzę na te świńsko-semickie ślepia na zdjęciu to nóż się sam w kieszeni otwiera.
qa (21 lipca 2022 20:40)
Cytuję użytkownika: As
Nasz Prezydent Wałbrzycha to takie połączenie Rambo,Czaka Norisa i Batmana.Niech nam wszyscy zazdroszczą.
To teraz pocałuj go w d*upę i zapiej z radości, że dostąpiłeś tego.
As (21 lipca 2022 18:27)
Nasz Prezydent Wałbrzycha to takie połączenie Rambo,Czaka Norisa i Batmana.Niech nam wszyscy zazdroszczą.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Prezydent zapowiada remont dróg

Gość Dnia - Sylwia Dąbrowska

Gość Dnia - Robert Jagła

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij