Menu

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

- W mojej wypowiedzi nie było cienia jakiejkolwiek groźby wobec konkretnej osoby. Prezes Adam Glapiński, próbując uciekać przed problemami, przeinaczył moją wypowiedź i teraz w to brnie - mówi poseł Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, komentując wniosek Narodowego Banku Polskiego do prokuratury o ściganie za straszenie prezesa NBP słowami "Przyjadą silni ludzie i go przekonają do tego, że nie jest prezesem NBP".

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Polak (5 listopada 2022 14:52)
Przecież wszystko nagrane krentaczu co ty kłamiesz
Pan kleks (27 października 2022 16:14)
A ten pan ma coś mądrego do powiedzenia prosimy
Polus (2 września 2022 15:44)
Skończy jak Aleksander kostka napierski
Pan kleks (27 sierpnia 2022 16:17)
Droga redakcjo a gdzie się podział doncio Tusk nie dajecie go na gościa ostatnio wysyłał nas po hrust niemiecka swiniaa witali go w Wałbrzychu jakby gość coś osiągnął osiognol ale dla siebie wiek emerytalny OFE Amber gold
Polus (25 sierpnia 2022 19:49)
Ziemniak kiedy ciebie wyprowadza jacyś silni ludzie i takiego gamonia zrobili ministrem ale w cesarstwie rzymskim konia mianowano ministrem c huba cesarz Kaligula
Columbo (24 sierpnia 2022 10:23)
Siemoniak na tej fotce wygląda jak pijaczyna.
poko (18 sierpnia 2022 11:21)
POgrobowiec Wojska Polskiego, człowiek o antypaństwowej podstawie. Wróg niepodległej RP . Targowiczan -oto kim jest Siemoniak. Glapiński ma rację, atak na BNB jest takiem na POLSKĘ. Na NASZE pieniądze. To jest podstawa zdrajców
Katolik (12 sierpnia 2022 12:28)
Pana Boga możno chwalić i w stodole, mówi tato, kiedyś ludzi całkiem nie umieli pacierzów, a pobożnie żyli. Aż im czort peowców nasłał".
Katolik (5 sierpnia 2022 0:18)
Od porządku Ludkowie Moi jest Pan Bóg, On pilnuje żeby wszystko szło jak trzeba i było jak na początku ,teraz i zawsze i na wieki wieków amen. A diabeł chce zmieniać, powiada: ulepszać. Słyszycie? Ulepszać! Już jemu mało, że krowa cieli sie, dzie tam: on chce, żeby sie źrebiła! O, do czego idzie! Krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili! Chłop z chłopem spać będzie, baba z babo, wilki latać bedo, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie! A Pan Bóg ? A co na to Pan Bóg? W tym jeno że Pan Bóg coraz starszy.Coraz częściej odpoczywa, a Diabeł nachalnieje z roku na rok.Wojny teraz jedna za drugą jak nie tu to tam.Strasznie dziś ludzie zaczepne, biją się i biją.A mniej więcej o co? Tego bardzo nie wiadomo.Krew się w ludziach gotuje,jeżdżą ,przyjeżdżają, wyjeżdżają,oszukaństwo,złodziejstwo, k u r e w s t w o. Sodoma i Gomora.
lak (4 sierpnia 2022 20:10)
ALE ma tu poparcie ten PEOWIAK MASKARA. ALE KOLEGÓW DUŻYCH PANÓW ZNA. DOSTAŁ ZAJĘCIE OD TUSKA. ostatnia szansa . ZAJMIE SIĘ WYPROWADZANIEM PRZECIWNIKÓW POLITYCZNYCH BYŁY PAN MINISTER - . PEWNIE TO TEŻ Sp*****lI. I TUS go wyjebie
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

siemoniak  |   rozmowa  |   gosc  |   dnia  |   walbrzych  |   szpital  |   nbp  |   wywiad  |   telewizyjny  |   news  |   wiadomosci  |   wtv  |   w24  |  

Zawodnik z USA dołączył do Górnika Wałbrzych

Na Białym Kamieniu rozdano 300 mikołajkowych paczek. Mikołaj był...

Ponad 300 dzieci bawiło się podczas ''Górniczego Mikołaja'' w...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij