Menu

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

- W mojej wypowiedzi nie było cienia jakiejkolwiek groźby wobec konkretnej osoby. Prezes Adam Glapiński, próbując uciekać przed problemami, przeinaczył moją wypowiedź i teraz w to brnie - mówi poseł Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, komentując wniosek Narodowego Banku Polskiego do prokuratury o ściganie za straszenie prezesa NBP słowami "Przyjadą silni ludzie i go przekonają do tego, że nie jest prezesem NBP".

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Katolik (5 sierpnia 2022 0:18)
Od porządku Ludkowie Moi jest Pan Bóg, On pilnuje żeby wszystko szło jak trzeba i było jak na początku ,teraz i zawsze i na wieki wieków amen. A diabeł chce zmieniać, powiada: ulepszać. Słyszycie? Ulepszać! Już jemu mało, że krowa cieli sie, dzie tam: on chce, żeby sie źrebiła! O, do czego idzie! Krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili! Chłop z chłopem spać będzie, baba z babo, wilki latać bedo, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie! A Pan Bóg ? A co na to Pan Bóg? W tym jeno że Pan Bóg coraz starszy.Coraz częściej odpoczywa, a Diabeł nachalnieje z roku na rok.Wojny teraz jedna za drugą jak nie tu to tam.Strasznie dziś ludzie zaczepne, biją się i biją.A mniej więcej o co? Tego bardzo nie wiadomo.Krew się w ludziach gotuje,jeżdżą ,przyjeżdżają, wyjeżdżają,oszukaństwo,złodziejstwo, k u r e w s t w o. Sodoma i Gomora.
lak (4 sierpnia 2022 20:10)
ALE ma tu poparcie ten PEOWIAK MASKARA. ALE KOLEGÓW DUŻYCH PANÓW ZNA. DOSTAŁ ZAJĘCIE OD TUSKA. ostatnia szansa . ZAJMIE SIĘ WYPROWADZANIEM PRZECIWNIKÓW POLITYCZNYCH BYŁY PAN MINISTER - . PEWNIE TO TEŻ Sp*****lI. I TUS go wyjebie
Pan kleks (2 sierpnia 2022 11:44)
Siemiemoniak to gamoń już w starożytnym Rzymie cesarz mianował konia ministrem to właśnie taki minister był kierowcą Donalda Tuska aż tu nagle minister nim powinny się zająć odpowiednie komórki AK to zwykły drajca
Polus (28 lipca 2022 16:10)
A dlaczego p siniak wygaduje takie glupoty
Pan kleks (28 lipca 2022 12:37)
Siemoniak to zdrajca i zwykly idiota
Jerzy Jacek Pilchowski (23 lipca 2022 21:50)
Cytuję użytkownika: Goral
Tomus a ty kogo zgwalciles..... nie ma co sie obrażać u ciebie w mafii ro albo siedza albo będą siedzieć
Po roku 2015 sytuacja się zmieniła. Do PO zaczęły zgłaszać się największe szkarady które, zamian za wstąpienie do tej partii, żądały seksu z aktywistami płci męskiej. - Trzeba je zrozumieć. To była dla nich jedyna szansa.
Goral (23 lipca 2022 16:20)
Tomus a ty kogo zgwalciles..... nie ma co sie obrażać u ciebie w mafii ro albo siedza albo będą siedzieć
ABCDEFG (23 lipca 2022 7:13)
Każda wypowiedź pana Siemoniaka to niekompetencja lub hejt.
Jacek (22 lipca 2022 9:19)
Ile on wam płaci, że chce wam się z nim materiał wrzucać? Przecież nawet lemingi go nie lubią i nie ma szans na prezydenturę w mordorze.
Monia (22 lipca 2022 7:34)
p.Siemoniak ,Zenada!!.W waszej partii to normalne ,kłamstwo i lekceważenie Polakow.Nie ośmieszaj się człowieku,!!!!!!
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

siemoniak  |   rozmowa  |   gosc  |   dnia  |   walbrzych  |   szpital  |   nbp  |   wywiad  |   telewizyjny  |   news  |   wiadomosci  |   wtv  |   w24  |  

History Hiking: Miejsce zbrodni sprzed lat. Co stało się w lesie na...

Gość Dnia - Sławomir Olszamowski

Podzamcze: Budowa skateparku ma rozpocząć się w tym roku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij