Menu

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

- W mojej wypowiedzi nie było cienia jakiejkolwiek groźby wobec konkretnej osoby. Prezes Adam Glapiński, próbując uciekać przed problemami, przeinaczył moją wypowiedź i teraz w to brnie - mówi poseł Tomasz Siemoniak, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, komentując wniosek Narodowego Banku Polskiego do prokuratury o ściganie za straszenie prezesa NBP słowami "Przyjadą silni ludzie i go przekonają do tego, że nie jest prezesem NBP".

Gość Dnia - Tomasz Siemoniak

 

 

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Polak (23 grudnia 2022 15:47)
Romus ale z ciebie flak i burak jest zecz na której się znasz zaś się popisał
Polak (5 listopada 2022 14:52)
Przecież wszystko nagrane krentaczu co ty kłamiesz
Pan kleks (27 października 2022 16:14)
A ten pan ma coś mądrego do powiedzenia prosimy
Polus (2 września 2022 15:44)
Skończy jak Aleksander kostka napierski
Pan kleks (27 sierpnia 2022 16:17)
Droga redakcjo a gdzie się podział doncio Tusk nie dajecie go na gościa ostatnio wysyłał nas po hrust niemiecka swiniaa witali go w Wałbrzychu jakby gość coś osiągnął osiognol ale dla siebie wiek emerytalny OFE Amber gold
Polus (25 sierpnia 2022 19:49)
Ziemniak kiedy ciebie wyprowadza jacyś silni ludzie i takiego gamonia zrobili ministrem ale w cesarstwie rzymskim konia mianowano ministrem c huba cesarz Kaligula
Columbo (24 sierpnia 2022 10:23)
Siemoniak na tej fotce wygląda jak pijaczyna.
poko (18 sierpnia 2022 11:21)
POgrobowiec Wojska Polskiego, człowiek o antypaństwowej podstawie. Wróg niepodległej RP . Targowiczan -oto kim jest Siemoniak. Glapiński ma rację, atak na BNB jest takiem na POLSKĘ. Na NASZE pieniądze. To jest podstawa zdrajców
Katolik (12 sierpnia 2022 12:28)
Pana Boga możno chwalić i w stodole, mówi tato, kiedyś ludzi całkiem nie umieli pacierzów, a pobożnie żyli. Aż im czort peowców nasłał".
Katolik (5 sierpnia 2022 0:18)
Od porządku Ludkowie Moi jest Pan Bóg, On pilnuje żeby wszystko szło jak trzeba i było jak na początku ,teraz i zawsze i na wieki wieków amen. A diabeł chce zmieniać, powiada: ulepszać. Słyszycie? Ulepszać! Już jemu mało, że krowa cieli sie, dzie tam: on chce, żeby sie źrebiła! O, do czego idzie! Krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili! Chłop z chłopem spać będzie, baba z babo, wilki latać bedo, bociany pływać, słońce wzejdzie na zachodzie, a zajdzie na wschodzie! A Pan Bóg ? A co na to Pan Bóg? W tym jeno że Pan Bóg coraz starszy.Coraz częściej odpoczywa, a Diabeł nachalnieje z roku na rok.Wojny teraz jedna za drugą jak nie tu to tam.Strasznie dziś ludzie zaczepne, biją się i biją.A mniej więcej o co? Tego bardzo nie wiadomo.Krew się w ludziach gotuje,jeżdżą ,przyjeżdżają, wyjeżdżają,oszukaństwo,złodziejstwo, k u r e w s t w o. Sodoma i Gomora.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

siemoniak  |   rozmowa  |   gosc  |   dnia  |   walbrzych  |   szpital  |   nbp  |   wywiad  |   telewizyjny  |   news  |   wiadomosci  |   wtv  |   w24  |  

31 opon i masa śmieci zostały zebrane w okolicach Książańskiego...

History Story: Depozyt w parapecie

Młodzież nic nie robi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij